MČR U13
Termín: sobota, 3.5.2014 - neděle, 4.5.2014
Uzavírka přihlášek: 2.5.2014
Typ turnaje: MČR
Kategorie: U13
Oblast: Česká republika
Místo: Liberec
Pořadatel: BK TU v Liberci, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Aubus Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 1200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 1200 |
Viktora Jan | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 1104 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 624 |
Janoštík Jan | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 912 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 912 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 1104 |
Palán Václav | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 912 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 1104 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 912 |
Švejda Tomáš | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 624 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Cach Jakub | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 624 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 912 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 624 |
Mráz Šimon | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 624 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Franek Lukáš | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 624 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Kulíšek Vít | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 1104 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 624 |
Kůr Tom | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kostrhun Daniel | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Hora Jan | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šilhan Ondřej | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Brázda Tadeáš | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Ehm Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janoušek Petr | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Mádle Lukáš | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 624 |
Vraštiak Jakub | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Šimoník Richard | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 912 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Neškrabal Filip | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tancer Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kalbáč Štěpán | Klub: TJ ČZ Strakonice, spolek | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Marek Filip | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 912 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Pavlíček Miroslav | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Blažek Jan | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Morávek Michal | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Zelinka Daniel | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bhuiyan Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Radonský Adam Daniel | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Kubáček Jan | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Herzán David | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tomčík Bohumil | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Hrabiec Jan | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 912 |
Chlubna Jaroslav | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Patera Tomáš | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hadáčková Bára | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 1200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 1104 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 1104 |
Zuzáková Kateřina | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 1104 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Adámková Jana | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 912 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Otáhalová Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 912 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 912 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Van Coppenolle Sharleen Tallulah | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 624 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Čiháková Veronika | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 624 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Krpatová Lucie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 624 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 1200 |
Němcová Nela | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 624 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 912 |
Hrudíková Jana | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Studená Marie | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Homolková Klára | Klub: Sokol Jílové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Antošová Adéla | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 912 |
Sonnková Valentýna | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 624 |
Hlušičková Nicole | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 624 |
Chadimová Adéla | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 912 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Kmoníčková Lenka | Klub: Badmintonový klub Holice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 336 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Foukalová Iva | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Seifertová Pavlína | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 912 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 624 |
Kobyláková Tereza | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 1104 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 624 |
Nešněrová Johana | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Morcinková Zuzana | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hřebíková Tereza | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 144 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Horová Eva | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Hojná Jitka | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 336 |
Sejková Patricie | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Valentová Kateřina | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hejnová Julia | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kršíková Eliška | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fantová Dominika Eva | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 912 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Štronerová Michaela | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Schořová Adéla | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Zemková Eliška | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 624 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 96 |
Petrušková Klára | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Růžičková Marie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 336 | Mix - umístění: | Mix - body: |