3. GPC U17
Termín: sobota, 9.2.2013
Uzavírka přihlášek: 8.2.2013
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Severní Morava
Místo: Kopřivnice
Pořadatel: BK Kopřivnice, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Klupa Matěj | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Szarzec Adam | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Vašátko Michal | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Socha Marek | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Viest Michal | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Zogata Marek | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Rutar Filip | Klub: VSK VŠB - TU Ostrava | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Mazurek Martin | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Poláček Jakub | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Hurta Jakub | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Morcinek Michal | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Rafaj Vojtěch | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Vaculík Zdeněk | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Vitoš Michal | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Drapáčová Pavla | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Bláhová Zuzana | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Švábíková Tereza | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Vaňatková Veronika | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Grygierová Karolína | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Biolková Martina | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Peschlová Gabriela | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Davidová Marika | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Kanioková Katka | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Fojtů Lucie | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Fukalová Beata | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Baginská Markéta | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Molnárová Nikol | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Škarková Anna | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čajová Tereza | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Trojáčková Adéla | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bílková Eliška | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čechová Eva | Klub: Badminton Zlín, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pacíková Michaela | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Chumchalová Tereza | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Grigárková Karolína | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |