OP U17
Termín: sobota, 30.11.2019
Uzavírka přihlášek: 29.11.2019
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U17
Oblast: Východní Čechy
Místo: Pardubice
Pořadatel: TJ Sokol Polabiny Pardubice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Maňásek Pavel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 300 |
Havlíček Jaroslav | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 240 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 240 |
Vojtěch Adam | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 210 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Plánička Radek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Křivka Adam | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Havlíček Vojtěch | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Burget Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Jeništa Pavel | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Jurča Filip | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Nyč Daniel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tvrdík Lukáš | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šolar Ondřej | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 150 |
Jurča Tomáš | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Urbanec Tomáš | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 210 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Soukupová Natálie | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Jarošová Veronika | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 240 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Kulhánková Barbora | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 210 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Valentová Denisa | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 150 |
Šverclová Aneta | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Muchová Justýna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 300 |
Mrázková Barbora | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Bártová Apolena | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 210 |
Vašíčková Aneta | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 240 |