logo
Český badmintonový svaz

Začíná German Junior i s českou reprezentací: "Na přízeň losu si nemůžeme stěžovat"

Ve čtvrtek ráno začal v Berlíně German Junior, v Evropě nejnabitější juniorský turnaj. Od prvních zápasů se reprezentační tým ČR pod vedením Tomasze Mendreka a Michala Hubáčka i další hráči české špičky musejí poprat s tím nejlepším, co evropský i světový juniorský badminton nabízí.

Zápasy German Junior sledujte zde.


"39 států, přes 300 hráčů, historicky asi nejlépe obsazené nejen MM Německa juniorů, ale i mládežnický evropský turnaj vůbec. Po desáté v řadě v metropoli Německa Berlíně. Hráči absolvovali už dva tréninky, moje osoba Team managers mítink," napsal ve středu večer z Berlína Tomasz Mendrek.
 
"Bude to od prvního dne střet s tvrdou realitou. Na přízeň losu si opravdu nemůžeme stěžovat. Pro mnohé hráče konfrontace s asijskou školou, stačí se podívat na los. Vašek Palán s Luckou Krpatovou jdou na sedmé nasazené hráče z Thajska, Vítek Kulíšek s Valentynou Sonnkovou se z "waiting listu" posunuli do hlavní soutěže, ale los jím zde určil nadmíru těžké soupeře: Karpova s Pustinskajou, osmý nasazený pár z Ruska. Lucka Krpatová si užije "asijský čtvrtek" - ve čtyřhře s Katkou Zuzákovou jdou na hráčky z Indonésie... Prostě turnaj té nejvyšší juniorské kategorie. Držte nám palce!" vzkazuje trenér Mendrek.

 
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading