1. Liga západ 2021/2022 - Základní část
-
Utkání
Výběr kola
-
1. kolo
-
2. kolo
-
3. kolo
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: SK Prosek PrahaBody: 14Remízy: 6Výhry: 0Prohry: 1Zápasy: 32/17Sety: 107/67Body: 1617/1478Pořadí: 2Tým: TJ Slovan VesecBody: 14Remízy: 6Výhry: 0Prohry: 1Zápasy: 31/18Sety: 110/75Body: 1825/1558Pořadí: 3Tým: BA Plzeň BBody: 13Remízy: 5Výhry: 0Prohry: 2Zápasy: 29/20Sety: 104/78Body: 1739/1546Pořadí: 4Tým: SK Hamr PrahaBody: 9Remízy: 4Výhry: 0Prohry: 3Zápasy: 25/24Sety: 93/93Body: 1695/1691Pořadí: 5Tým: TJ Astra ZM PrahaBody: 7Remízy: 3Výhry: 0Prohry: 4Zápasy: 19/30Sety: 75/109Body: 1535/1749Pořadí: 6Tým: BK TU v LiberciBody: 6Remízy: 1Výhry: 0Prohry: 6Zápasy: 21/28Sety: 84/100Body: 1656/1705Pořadí: 7Tým: TJ Sokol KřemžeBody: 6Remízy: 1Výhry: 0Prohry: 6Zápasy: 20/29Sety: 74/96Body: 1385/1549Pořadí: 8Tým: Sokol Radotín Meteor Praha BBody: 5Remízy: 2Výhry: 0Prohry: 5Zápasy: 19/30Sety: 79/108Body: 1608/1784Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
BA Plzeň B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Voráč Přemysl
- Oros Marek
- Segeč Jan
Ženy
- Kobyláková Tereza
- Kozempelová Kristina
- Kaliková Zuzana
- Benediktová Klára
- Dvořáková Anna
-
BK TJ Baník Most
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Port Jan
- Pospíšil Tomáš
- Oros Ladislav
- Hošek Vojtěch
- Ickert Daniel
- Hofman Svatopluk
- Bleyer Pavel
Ženy
- Burdová Tereza
- Kozempelová Terezie
- Fišerová Karolína
-
BK TU v Liberci
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Šída Mirko
- Zahrádka Jakub
- Marek Filip
- Janoušek Petr
- Rázl Jan
Ženy
- Peruňská Alžbeta
- Nejedlová Jana
Náhradníci
- Malcová Klára
-
SK Hamr Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Bláha Václav
- Vitvera Jakub
- Volf Matěj
- Brázda Jáchym
- Macák Jan
Ženy
- Šilhavá Radka
- Šilhavá Klára
Náhradníci
- Sklář David
- Hurtík Jonáš
- Hejduková Karolína
- Bílková Eliška
-
SK Prosek Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Klačanský Lukáš
- Palán Václav
- Šulko Marian
- Šulc Adam
- Podivín Václav
- Vorlík Jan
Ženy
- Jankowska Zuzanna
- Zelinková Michaela
Náhradníci
- Stádník Filip
- Krajča Tomáš
- Stará Natálie
- Benešová Jitka
- Vlášková Šárka
- Treperová Ivana
- Schumpeter Marek
-
SK Prosek Praha
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
SK Prosek Praha B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nývlt Jiří
- Krajča Tomáš
- Šrámek Adam
- Schumpeter Marek
- Obhlídal Václav
- Beznoska Miloslav
- Stádník Filip
Ženy
- Vlášková Šárka
- Nachtmanová Karolína
- Sedláčková Vanda
- Treperová Ivana
- Benešová Jitka
-
Sokol Radotín Meteor Praha B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Synovec Pavel
- Šercl Jonatan
- Bízek Vojtěch
- Nejedlý Petr
- Klubal Jakub
- Geffen Shai
- Lapáček Vojtěch
- Franta Vojtěch
- Král Adam
- Hnilica Petr
- Karban Jaroslav
- Jirásek Jan
- Kovář Milan
Ženy
- Šolarová Tereza
- Johnová Barbora
- Březinová Barbora
- Knaislová Ella
- Musilová Hana
- Titěrová Eva
-
TJ Astra ZM Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Fiala Jan
- Kurz Lukáš
- Čepela Marek
- Sebera Vojtěch
- Jouda Jan
- Waller Tomáš
Ženy
- Kurzová Dominika
- Sonnková Valentýna
Náhradníci
- Kobyláková Andrea
- Čermáková Magdaléna
- Lecian Kristian
- Havránek Vojtěch
-
TJ Jiskra Nejdek
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nesveda Adam
- Lutsak Viktor
- Šilhan Ondřej
- Kamaryt Miloš
- Lešták Ladislav
- Peterek Vít
- Bršťák Michal
- Šilhan Matěj
- Gonda Zdeněk
Ženy
- Pazderová Vendulka
- Štěříková Natalie
- Košťálová Klára
- Gruberová Anna
- Nováková Veronika
- Dvořáčková Adéla
-
TJ Slovan Vesec
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Stejskal David
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Vajsejtl Jiří
Ženy
- Hořínková Soňa
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
-
TJ Sokol Křemže
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kukač Jindřich
- Kalbáč Štěpán
- Beran Petr
- Mouritsen Peter
- Pirtyák Petr
- Koudelka Michal
- Sklář Vladimír
- Čerkl Jan
Ženy
- Fučíková Zuzana
- Sklářová Eva
- Mouritsen Markéta
- Mouritsen Anne Margrethe
- Mouritsen Caroline Margrethe
- Krejčí Adéla
Náhradníci
- Weberová Martina
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Beran PetrTým: TJ Sokol KřemžeVýhry: 14Zápasy: 14Sety: 42:7Body: 520:347Pořadí: 2Jméno: Hořínková SoňaTým: TJ Slovan VesecVýhry: 12Zápasy: 14Sety: 38:12Body: 517:338Pořadí: 3Jméno: Vitvera JakubTým: SK Hamr PrahaVýhry: 12Zápasy: 14Sety: 36:20Body: 559:500Pořadí: 4Jméno: Kukač JindřichTým: TJ Sokol KřemžeVýhry: 11Zápasy: 14Sety: 37:13Body: 499:382Pořadí: 5Jméno: Šilhavá RadkaTým: SK Hamr PrahaVýhry: 11Zápasy: 14Sety: 34:14Body: 454:326Pořadí: 6Jméno: Viktora JanTým: BA Plzeň BVýhry: 11Zápasy: 14Sety: 39:14Body: 543:389Pořadí: 7Jméno: Vorlík JanTým: SK Prosek PrahaVýhry: 10Zápasy: 14Sety: 36:17Body: 546:439Pořadí: 8Jméno: Palán VáclavTým: SK Prosek PrahaVýhry: 9Zápasy: 11Sety: 29:14Body: 444:352Pořadí: 9Jméno: Šilhavá KláraTým: SK Hamr PrahaVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 32:20Body: 504:405Pořadí: 10Jméno: Peruňská AlžbetaTým: BK TU v LiberciVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 34:20Body: 514:424Pořadí: 11Jméno: Klimeš OndřejTým: TJ Slovan VesecVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 34:22Body: 572:474Pořadí: 12Jméno: Nejedlová JanaTým: BK TU v LiberciVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 33:22Body: 545:504Pořadí: 13Jméno: Šulc AdamTým: SK Prosek PrahaVýhry: 8Zápasy: 10Sety: 25:10Body: 356:262Pořadí: 14Jméno: Louda JiříTým: BA Plzeň BVýhry: 8Zápasy: 12Sety: 29:19Body: 487:424Pořadí: 15Jméno: Foukalová IvaTým: TJ Slovan VesecVýhry: 8Zápasy: 14Sety: 28:25Body: 512:466Pořadí: 16Jméno: Macák JanTým: SK Hamr PrahaVýhry: 8Zápasy: 14Sety: 30:30Body: 573:576Pořadí: 17Jméno: Podivín VáclavTým: SK Prosek PrahaVýhry: 7Zápasy: 8Sety: 23:8Body: 337:253Pořadí: 18Jméno: Zelinková MichaelaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 7Zápasy: 10Sety: 23:10Body: 307:271Pořadí: 19Jméno: Valenta BedřichTým:Výhry: 7Zápasy: 9Sety: 25:11Body: 374:284Pořadí: 20Jméno: Fiala JanTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 7Zápasy: 10Sety: 21:16Body: 355:334Pořadí: 21Jméno: Kozempelová KristinaTým: BA Plzeň BVýhry: 7Zápasy: 14Sety: 25:26Body: 476:497Pořadí: 22Jméno: Rázl JanTým: BK TU v LiberciVýhry: 7Zápasy: 14Sety: 29:28Body: 555:541Pořadí: 23Jméno: Kurzová DominikaTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 6Zápasy: 9Sety: 22:14Body: 356:292Pořadí: 24Jméno: Stejskal DavidTým: TJ Slovan VesecVýhry: 6Zápasy: 12Sety: 24:18Body: 396:367Pořadí: 25Jméno: Janoušek PetrTým: BK TU v LiberciVýhry: 6Zápasy: 14Sety: 27:29Body: 511:517Pořadí: 26Jméno: Kurz LukášTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 6Zápasy: 14Sety: 24:29Body: 484:528Pořadí: 27Jméno: Synovec PavelTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 6Zápasy: 14Sety: 25:30Body: 475:522Pořadí: 28Jméno: Šula FabianTým: TJ Slovan VesecVýhry: 6Zápasy: 13Sety: 26:30Body: 540:560Pořadí: 29Jméno: Vajsejtl JiříTým: TJ Slovan VesecVýhry: 5Zápasy: 10Sety: 18:17Body: 343:333Pořadí: 30Jméno: Bízek VojtěchTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 5Zápasy: 10Sety: 21:21Body: 391:389Pořadí: 31Jméno: Johnová BarboraTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 5Zápasy: 14Sety: 25:31Body: 509:531Pořadí: 32Jméno: Jankowska ZuzannaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 12:3Body: 155:119Pořadí: 33Jméno: Sonnková ValentýnaTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 4Zápasy: 5Sety: 12:8Body: 195:146Pořadí: 34Jméno: Šolarová TerezaTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 4Zápasy: 10Sety: 16:20Body: 312:312Pořadí: 35Jméno: Voráč PřemyslTým: BA Plzeň BVýhry: 4Zápasy: 10Sety: 17:22Body: 339:361Pořadí: 36Jméno: Lapáček VojtěchTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 4Zápasy: 11Sety: 18:25Body: 397:426Pořadí: 37Jméno: Mouritsen Anne MargretheTým: TJ Sokol KřemžeVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 9:5Body: 141:106Pořadí: 38Jméno: Čermáková MagdalénaTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 3Zápasy: 8Sety: 13:17Body: 258:287Pořadí: 39Jméno: Šída MirkoTým: BK TU v LiberciVýhry: 3Zápasy: 10Sety: 10:24Body: 277:345Pořadí: 40Jméno: Stará NatálieTým: SK Prosek PrahaVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:0Body: 66:37Pořadí: 41Jméno: Klubal JakubTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 2Zápasy: 5Sety: 7:12Body: 163:188Pořadí: 42Jméno: Nejedlý PetrTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 2Zápasy: 5Sety: 8:12Body: 189:203Pořadí: 43Jméno: Krejčí AdélaTým: TJ Sokol KřemžeVýhry: 2Zápasy: 7Sety: 10:18Body: 223:284Pořadí: 44Jméno: Waller TomášTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 2Zápasy: 8Sety: 10:21Body: 254:293Pořadí: 45Jméno: Marek FilipTým: BK TU v LiberciVýhry: 2Zápasy: 11Sety: 8:29Body: 285:380Pořadí: 46Jméno: Schumpeter MarekTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 3:0Body: 33:0Pořadí: 47Jméno: Benediktová KláraTým: BA Plzeň BVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:3Body: 56:35Pořadí: 48Jméno: Dvořáková AnnaTým: BA Plzeň BVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:3Body: 56:35Pořadí: 49Jméno: Mouritsen MarkétaTým: TJ Sokol KřemžeVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:3Body: 59:54Pořadí: 50Jméno: Krajča TomášTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:3Body: 49:58Pořadí: 51Jméno: Stádník FilipTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:4Body: 59:72Pořadí: 52Jméno: Kobyláková AndreaTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:5Body: 64:83Pořadí: 53Jméno: Geffen ShaiTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 3:6Body: 53:78Pořadí: 54Jméno: Treperová IvanaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 7:11Body: 172:190Pořadí: 55Jméno: Kobyláková TerezaTým: BA Plzeň BVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 4:12Body: 117:160Pořadí: 56Jméno: Jouda JanTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 7:13Body: 163:195Pořadí: 57Jméno: Kaliková ZuzanaTým: BA Plzeň BVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 6:13Body: 160:199Pořadí: 58Jméno: Čepela MarekTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 1Zápasy: 6Sety: 9:16Body: 221:255Pořadí: 59Jméno: Pirtyák PetrTým: TJ Sokol KřemžeVýhry: 1Zápasy: 7Sety: 5:19Body: 170:249Pořadí: 60Jméno: Brázda JáchymTým: SK Hamr PrahaVýhry: 1Zápasy: 8Sety: 10:21Body: 281:331Pořadí: 61Jméno: Volf MatějTým: SK Hamr PrahaVýhry: 1Zápasy: 9Sety: 10:24Body: 286:365Pořadí: 62Jméno: Sklář VladimírTým: TJ Sokol KřemžeVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 12:33Pořadí: 63Jméno: Klačanský LukášTým: SK Prosek PrahaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 4:33Pořadí: 64Jméno: Šercl JonatanTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 0:33Pořadí: 65Jméno: Benešová JitkaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 35:68Pořadí: 66Jméno: Vlášková ŠárkaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 35:68Pořadí: 67Jméno: Havránek VojtěchTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:9Body: 45:99Pořadí: 68Jméno: Lecian KristianTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:9Body: 38:99Pořadí: 69Jméno: Březinová BarboraTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 2:12Body: 81:154Pořadí: 70Jméno: Bláha VáclavTým: SK Hamr PrahaVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 3:12Body: 105:159Pořadí: 71Jméno: Oros MarekTým: BA Plzeň BVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 4:12Body: 118:163Pořadí: 72Jméno: Sklářová EvaTým: TJ Sokol KřemžeVýhry: 0Zápasy: 7Sety: 2:21Body: 138:247Pořadí: 73Jméno: Fučíková ZuzanaTým: TJ Sokol KřemžeVýhry: 0Zápasy: 8Sety: 3:24Body: 178:293Pořadí: 74Jméno: Kalbáč ŠtěpánTým: TJ Sokol KřemžeVýhry: 0Zápasy: 13Sety: 6:39Body: 266:476 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga ZápadVítěz: SK Prosek PrahaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga západVítěz: TJ Slovan VesecRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: Sokol Radotín Meteor Praha BRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: SKB Český Krumlov