1. Liga západ 2021/2022 - Kvalifikace
-
Utkání
Výběr kola
-
Kvalifikace 1. ligy západ
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: Sokol Radotín Meteor Praha BBody: 8Remízy: 3Výhry: 0Prohry: 0Zápasy: 17/4Sety: 55/22Body: 767/620Pořadí: 2Tým: SK Prosek Praha BBody: 4Remízy: 1Výhry: 0Prohry: 2Zápasy: 10/11Sety: 42/41Body: 789/773Pořadí: 3Tým: BK TJ Baník MostBody: 3Remízy: 1Výhry: 0Prohry: 2Zápasy: 8/13Sety: 32/46Body: 719/755Pořadí: 4Tým: TJ Jiskra NejdekBody: 3Remízy: 1Výhry: 0Prohry: 2Zápasy: 7/14Sety: 28/48Body: 640/767Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
BA Plzeň B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Voráč Přemysl
- Oros Marek
- Segeč Jan
Ženy
- Kobyláková Tereza
- Kozempelová Kristina
- Kaliková Zuzana
- Benediktová Klára
- Dvořáková Anna
-
BK TJ Baník Most
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Port Jan
- Pospíšil Tomáš
- Oros Ladislav
- Hošek Vojtěch
- Ickert Daniel
- Hofman Svatopluk
- Bleyer Pavel
Ženy
- Burdová Tereza
- Kozempelová Terezie
- Fišerová Karolína
-
BK TU v Liberci
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Šída Mirko
- Zahrádka Jakub
- Marek Filip
- Janoušek Petr
- Rázl Jan
Ženy
- Peruňská Alžbeta
- Nejedlová Jana
Náhradníci
- Malcová Klára
-
SK Hamr Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Bláha Václav
- Vitvera Jakub
- Volf Matěj
- Brázda Jáchym
- Macák Jan
Ženy
- Šilhavá Radka
- Šilhavá Klára
Náhradníci
- Sklář David
- Hurtík Jonáš
- Hejduková Karolína
- Bílková Eliška
-
SK Prosek Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Klačanský Lukáš
- Palán Václav
- Šulko Marian
- Šulc Adam
- Podivín Václav
- Vorlík Jan
Ženy
- Jankowska Zuzanna
- Zelinková Michaela
Náhradníci
- Stádník Filip
- Krajča Tomáš
- Stará Natálie
- Benešová Jitka
- Vlášková Šárka
- Treperová Ivana
- Schumpeter Marek
-
SK Prosek Praha
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
SK Prosek Praha B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nývlt Jiří
- Krajča Tomáš
- Šrámek Adam
- Schumpeter Marek
- Obhlídal Václav
- Beznoska Miloslav
- Stádník Filip
Ženy
- Vlášková Šárka
- Nachtmanová Karolína
- Sedláčková Vanda
- Treperová Ivana
- Benešová Jitka
-
Sokol Radotín Meteor Praha B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Synovec Pavel
- Šercl Jonatan
- Bízek Vojtěch
- Nejedlý Petr
- Klubal Jakub
- Geffen Shai
- Lapáček Vojtěch
- Franta Vojtěch
- Král Adam
- Hnilica Petr
- Karban Jaroslav
- Jirásek Jan
- Kovář Milan
Ženy
- Šolarová Tereza
- Johnová Barbora
- Březinová Barbora
- Knaislová Ella
- Musilová Hana
- Titěrová Eva
-
TJ Astra ZM Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Fiala Jan
- Kurz Lukáš
- Čepela Marek
- Sebera Vojtěch
- Jouda Jan
- Waller Tomáš
Ženy
- Kurzová Dominika
- Sonnková Valentýna
Náhradníci
- Kobyláková Andrea
- Čermáková Magdaléna
- Lecian Kristian
- Havránek Vojtěch
-
TJ Jiskra Nejdek
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nesveda Adam
- Lutsak Viktor
- Šilhan Ondřej
- Kamaryt Miloš
- Lešták Ladislav
- Peterek Vít
- Bršťák Michal
- Šilhan Matěj
- Gonda Zdeněk
Ženy
- Pazderová Vendulka
- Štěříková Natalie
- Košťálová Klára
- Gruberová Anna
- Nováková Veronika
- Dvořáčková Adéla
-
TJ Slovan Vesec
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Stejskal David
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Vajsejtl Jiří
Ženy
- Hořínková Soňa
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
-
TJ Sokol Křemže
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kukač Jindřich
- Kalbáč Štěpán
- Beran Petr
- Mouritsen Peter
- Pirtyák Petr
- Koudelka Michal
- Sklář Vladimír
- Čerkl Jan
Ženy
- Fučíková Zuzana
- Sklářová Eva
- Mouritsen Markéta
- Mouritsen Anne Margrethe
- Mouritsen Caroline Margrethe
- Krejčí Adéla
Náhradníci
- Weberová Martina
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Synovec PavelTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 6Zápasy: 6Sety: 18:1Body: 212:129Pořadí: 2Jméno: Bízek VojtěchTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 5Zápasy: 6Sety: 16:7Body: 227:194Pořadí: 3Jméno: Musilová HanaTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 12:0Body: 133:76Pořadí: 4Jméno: Sedláčková VandaTým: SK Prosek Praha BVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 12:3Body: 155:110Pořadí: 5Jméno: Lapáček VojtěchTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 12:4Body: 161:128Pořadí: 6Jméno: Titěrová EvaTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 3Zápasy: 3Sety: 9:0Body: 100:57Pořadí: 7Jméno: Treperová IvanaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 9:5Body: 139:126Pořadí: 8Jméno: Lešták LadislavTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 3Zápasy: 5Sety: 9:9Body: 166:178Pořadí: 9Jméno: Pospíšil TomášTým: BK TJ Baník MostVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 12:11Body: 237:213Pořadí: 10Jméno: Nesveda AdamTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 11:13Body: 217:240Pořadí: 11Jméno: Johnová BarboraTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:2Body: 82:55Pořadí: 12Jméno: Nejedlý PetrTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:3Body: 84:75Pořadí: 13Jméno: Hnilica PetrTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 7:4Body: 108:97Pořadí: 14Jméno: Ickert DanielTým: BK TJ Baník MostVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 7:8Body: 146:134Pořadí: 15Jméno: Krajča TomášTým: SK Prosek PrahaVýhry: 2Zápasy: 5Sety: 8:10Body: 163:176Pořadí: 16Jméno: Port JanTým: BK TJ Baník MostVýhry: 2Zápasy: 5Sety: 7:12Body: 178:195Pořadí: 17Jméno: Burdová TerezaTým: BK TJ Baník MostVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 8:13Body: 192:201Pořadí: 18Jméno: Šilhan OndřejTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 9:13Body: 188:217Pořadí: 19Jméno: Nováková VeronikaTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 7:14Body: 187:218Pořadí: 20Jméno: Hofman SvatoplukTým: BK TJ Baník MostVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 3:1Body: 43:31Pořadí: 21Jméno: Vlášková ŠárkaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 5:4Body: 84:87Pořadí: 22Jméno: Benešová JitkaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 5:5Body: 89:89Pořadí: 23Jméno: Nývlt JiříTým: SK Prosek Praha BVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 5:7Body: 112:110Pořadí: 24Jméno: Šolarová TerezaTým: Sokol Radotín Meteor Praha BVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 5:8Body: 113:121Pořadí: 25Jméno: Oros LadislavTým: BK TJ Baník MostVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 4:8Body: 108:121Pořadí: 26Jméno: Lutsak ViktorTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 6:9Body: 123:142Pořadí: 27Jméno: Štěříková NatalieTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 4:10Body: 118:143Pořadí: 28Jméno: Beznoska MiloslavTým: SK Prosek Praha BVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 5:11Body: 140:165Pořadí: 29Jméno: Stádník FilipTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 9:12Body: 207:217Pořadí: 30Jméno: Pazderová VendulkaTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 43:80Pořadí: 31Jméno: Bleyer PavelTým: BK TJ Baník MostVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:6Body: 56:83Pořadí: 32Jméno: Fišerová KarolínaTým: BK TJ Baník MostVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 2:9Body: 84:118Pořadí: 33Jméno: Kozempelová TerezieTým: BK TJ Baník MostVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 3:9Body: 88:126Pořadí: 34Jméno: Schumpeter MarekTým: SK Prosek PrahaVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 5:12Body: 154:185 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga ZápadVítěz: SK Prosek PrahaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga západVítěz: TJ Slovan VesecRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: Sokol Radotín Meteor Praha BRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: SKB Český Krumlov