Extraliga 2022/2023 - Play-off
-
Utkání
Výběr kola
-
Čtvrtfinále
-
Semifinále
-
o 3. místo
-
Finále
-
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
B.O. Chance Ostrava Sportclub
Ridera Sport, Závodní 2885/86, 703 00 Ostrava-VítkoviceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Koljonen Kalle
- Filimon Collins
- Gualda Ruben Garcia
- Nielsen Sebastian Lassen
- Klausholm Oskar
- Søvndal Peder
- Šimko Jáchym
- Matuš Vojtěch
Ženy
- Mitsova Mariya
- Švábíková Tereza
- Klausholm Anna
Náhradníci
- Žurková Valérie
- Moravcová Mia
-
BA Plzeň
Sportovní hala města Plzně - Krašovská uliceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Louda Jan
- Král Jiří
- Kristensen Mads Emil
- Trecki Wiktor
- Szkudlarczyk Wojciech
- Kulíšek Vít
Ženy
- Mikelová Kateřina
- Krpatová Lucie
- Kæseler Malene
Náhradníci
- Valenta Bedřich
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Voráč Přemysl
- Dvořáková Anna
- Benediktová Klára
-
BADMINTON FSpS MU
Mistrovské
X-Arena, Tuřanka 55, 627 00, Brno Slatina
tituly 2Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Rusev Ivan
- Bruun Jepe
- Milič Luka
- Ehm Adam
- Král Ondřej
- Bochat Milosz
- Bureš Jiří
Ženy
- Andersen Irina
- Vargová Katarína
- Chadimová Adéla
Náhradníci
- Fliglová Nela
- Derka Jiří
- Helar Ondřej
- Ševčíková Martina
- Hrazdíra Patrik
-
BK 1973 Benátky nad Jizerou
Mistrovské
CR Project badmintonové centrum náměstí 17.listopadu 493, Benátky n/J
tituly 9Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Dratva Milan
- Savin Cristian
- Swierczynski Mateusz
- Mikkelsen Mikkel
- Kjaer Rasmus
- Stallwood Steven
- Müller Jakub
Ženy
- Körösi Agnes
- Zuzáková Kateřina
- Hansen Rikke Soby
- Plawecka Julia
- Mlčochová Denisa
Náhradníci
- Kalkušová Karolína
-
BK Meteor Praha
tělocvična ZŠ, Prachovická 340, Praha – VinořSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Rogalski Michal
- Kwinta Dominik
- Hubáček Matěj
- Dvořák Daniel
- Smutný David
- Szydlowski Przemyslaw
- Martín Álvaro Leal
- Drančák Pavel
Ženy
- Milová Sabina
- Swierczynska Magdalena
- Krulová Lucie
- Maixnerová Petra
-
SK Prosek Praha A
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Chlubna Jaroslav
- Palán Václav
- Vorlík Jan
- Podivín Václav
- Klačanský Lukáš
- Šulc Adam
Ženy
- Jankowska Zuzanna
- Zelinková Michaela
- Treperová Ivana
Náhradníci
- Nachtmanová Karolína
-
SK STAVOS Brno Slatina
X-Arena, Tuřanka 55, 627 00 Brno Slatina,Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Vittinghus Hans-Kristian
- Svendsen Victor
- Nikolov Daniel Lachezarov
- Ludík Milan
- Brázda Tadeáš
- Rasmussen Anders Skaarup
- Bay Jeppe
- Moren Lukasz
Ženy
- Hart Jordan
- Ludík Kate
- Klapalová Adéla
- Lundgaard Hansen Sara
Náhradníci
- Cirók Josef
- Vícen Jarolím
-
SKB Český Krumlov
Sportovní hala, Chvalšinská 111, 381 01 Český KrumlovSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Maňásek Pavel
- Fuciman Patrik
- Janáček Jaromír
- Švejda Tomáš
- Jakeš Marek
Ženy
- Černá Lucie
- Hořínková Soňa
Náhradníci
- Mikešová Eliška
- Kozáková Kristýna
- Hulcová Viktorie
- Fišerová Eva
-
TJ Sokol Dobruška A
DobruškaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Antoška Andrej
- Horák Jakub
- Šváb Matěj
- Bureš Marek
- Kopřiva Ondřej
- Patzák Lukáš
Ženy
- Kubečková Veronika
- Frolova Varvara
- Lavrova Sofiia
- Alymova Anastasiia
-
TJ Sokol Klimkovice
Sportovní Centrum Fajne, Generála Sochora 6213/12a, 708 00 Ostrava-PorubaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Aggarwal Harshit
- Budzel Filip
- Kopřiva Dominik
- Søndergaard Andreas
- Szymanowski Mikolaj
Ženy
- Tomalová Kateřina
- Van Coppenolle Sharleen Tallulah
- Osladilová Kateřina
Náhradníci
- Slíva David
- Halfar Jiří
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Lundgaard Hansen SaraTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 6Zápasy: 6Sety: 18:5Body: 243:202Pořadí: 2Jméno: Bay JeppeTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 12:2Body: 160:119Pořadí: 3Jméno: Hart JordanTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 10:7Body: 163:165Pořadí: 4Jméno: Král OndřejTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 3Zápasy: 5Sety: 10:8Body: 180:163Pořadí: 5Jméno: Milič LukaTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 9:8Body: 165:163Pořadí: 6Jméno: Andersen IrinaTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 10:9Body: 165:164Pořadí: 7Jméno: Rusev IvanTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 10:12Body: 205:224Pořadí: 8Jméno: Vargová KatarínaTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 10:13Body: 201:215Pořadí: 9Jméno: Koljonen KalleTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 7:0Body: 70:37Pořadí: 10Jméno: Svendsen VictorTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 6:1Body: 68:43Pořadí: 11Jméno: Nikolov Daniel LachezarovTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 8:3Body: 106:78Pořadí: 12Jméno: Filimon CollinsTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 7:3Body: 97:79Pořadí: 13Jméno: Mikkelsen MikkelTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 7:4Body: 113:102Pořadí: 14Jméno: Brázda TadeášTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 8:4Body: 123:102Pořadí: 15Jméno: Dratva MilanTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 2Zápasy: 5Sety: 8:4Body: 121:107Pořadí: 16Jméno: Hansen Rikke SobyTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 9:7Body: 166:144Pořadí: 17Jméno: Bruun JepeTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:0Body: 33:16Pořadí: 18Jméno: Louda JanTým: BA PlzeňVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:1Body: 43:35Pořadí: 19Jméno: Vittinghus Hans-KristianTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:2Body: 41:39Pořadí: 20Jméno: Körösi AgnesTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:4Body: 59:63Pořadí: 21Jméno: Zuzáková KateřinaTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 5:4Body: 94:79Pořadí: 22Jméno: Swierczynski MateuszTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 5:5Body: 104:96Pořadí: 23Jméno: Švábíková TerezaTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 4:6Body: 91:87Pořadí: 24Jméno: Klausholm AnnaTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 4:9Body: 114:125Pořadí: 25Jméno: Savin CristianTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 7:11Body: 157:176Pořadí: 26Jméno: Hubáček MatějTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:0Body: 0:0Pořadí: 27Jméno: Bochat MiloszTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:0Body: 0:0Pořadí: 28Jméno: Bureš JiříTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:1Body: 4:11Pořadí: 29Jméno: Swierczynska MagdalenaTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 23:33Pořadí: 30Jméno: Kwinta DominikTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 15:33Pořadí: 31Jméno: Derka JiříTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 24:33Pořadí: 32Jméno: Szydlowski PrzemyslawTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:3Body: 23:33Pořadí: 33Jméno: Kulíšek VítTým: BA PlzeňVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 25:34Pořadí: 34Jméno: Trecki WiktorTým: BA PlzeňVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:3Body: 29:43Pořadí: 35Jméno: Maixnerová PetraTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 2:3Body: 43:46Pořadí: 36Jméno: Krulová LucieTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:3Body: 43:46Pořadí: 37Jméno: Rogalski MichalTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:3Body: 39:50Pořadí: 38Jméno: Drančák PavelTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 1:3Body: 39:50Pořadí: 39Jméno: Mikelová KateřinaTým: BA PlzeňVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:3Body: 42:53Pořadí: 40Jméno: Louda JiříTým: BA PlzeňVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 41:67Pořadí: 41Jméno: Ehm AdamTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 61:74Pořadí: 42Jméno: Klausholm OskarTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 48:75Pořadí: 43Jméno: Krpatová LucieTým: BA PlzeňVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 3:6Body: 71:96Pořadí: 44Jméno: Nielsen Sebastian LassenTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 2:12Body: 101:153 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: ExtraligaVítěz: SK STAVOS Brno SlatinaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: Compo Praha ExtraligaVítěz: TJ Sokol Veselý Brno - Jehnice ARočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: TJ Sokol Veselý Jehnice ARočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: So.Veselý Brno Jehnice A