1. Liga Východ 2022/2023 - Základní část
-
Utkání
Výběr kola
-
1. kolo
-
2. kolo
-
3. kolo
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: BaC Kladno ABody: 23Remízy: 6Výhry: 1Prohry: 0Zápasy: 43/13Sety: 90/37Body: 2476/1931Pořadí: 2Tým: TJ Sokol DobruškaBody: 18Remízy: 4Výhry: 2Prohry: 1Zápasy: 34/22Sety: 76/51Body: 2338/2157Pořadí: 3Tým: TJ Montas Hradec Králové ABody: 15Remízy: 4Výhry: 1Prohry: 2Zápasy: 29/27Sety: 67/59Body: 2252/2207Pořadí: 4Tým: TJ Orlová Lutyně ABody: 13Remízy: 1Výhry: 4Prohry: 2Zápasy: 27/29Sety: 60/69Body: 2198/2348Pořadí: 5Tým: TJ Sokol Klimkovice BBody: 13Remízy: 2Výhry: 3Prohry: 2Zápasy: 26/30Sety: 61/66Body: 2271/2294Pořadí: 6Tým: TJ Slavoj Český Těšín ABody: 12Remízy: 2Výhry: 2Prohry: 3Zápasy: 25/31Sety: 58/72Body: 2278/2388Pořadí: 7Tým: BADMINTON FSpS MU BBody: 10Remízy: 1Výhry: 2Prohry: 4Zápasy: 19/37Sety: 51/82Body: 2320/2528Pořadí: 8Tým: TJ Sokol Polabiny Pardubice ABody: 8Remízy: 0Výhry: 1Prohry: 6Zápasy: 21/35Sety: 51/78Body: 2191/2471Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
BaC Kladno A
KladnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Dziolko Adrian
- Krawczyk Adrian
- Cybulski Robert
- Běhounek Ondřej
- Altera Jan
- Novotný Robert
Ženy
- Adámková Jana
- Hankiewicz Paulina
- Skrčená Malvína
Náhradníci
- Skrčený Daniel
- Kolumbajew Jacek
- Skrčená Jovana
-
BADMINTON FSpS MU B
BrnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Helar Ondřej
- Pleska Josef
- Dostál Martin
- Derka Jiří
- Bureš Jiří
- Lipka Jakub
Ženy
- Otáhalová Barbora
- Ševčíková Martina
- Trötzmüllerová Gabriela
Náhradníci
- Dostál Marek
- Reichman Jakub
-
BK Kopřivnice
KopřivniceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Slíva Martin
- Buček Jan
- Sagáčik Jakub
- Chaloupka Ondřej
- Václavík Marek
- Dostál Tomáš
- Raška Libor
Ženy
- Benišová Petra
- Kelnarová Eliška
- Krajčí Natálie
-
SK Brno Slatina B
BrnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Benírške Štěpán
- Cirók Josef
- Vrbka Tomáš
- Vícen Jarolím
- Srnec Jan
- Komár Tomáš
Ženy
- Lišková Natálie
- Ciróková Tereza
- Srncová Veronika
- Sejková Patricie
-
TJ Montas Hradec Králové A
Hradec KrálovéSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Holub Lukáš
- Plánička Radek
- Aubus Marek
- Šolar Ondřej
- Nottingham Matthew
- Hubáček Jan
- Tvrdík Lukáš
Ženy
- Fuchsová Michaela
- Jarošová Veronika
- Kuchová Anna
-
TJ Orlová Lutyně A
OrlováSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Franek Lukáš
- Slabý Martin
- Hevessy Ondřej
- Kazmierczak Michal
- Lewandowski Jan
- Blaník Adam
- Benbenek Václav
- Šelong Vojtěch
- Kočí Jakub
Ženy
- Kozempelová Kristina
- Czajová Tereza
- Žwaková Jana
- Němcová Nela
-
TJ Slavoj Český Těšín A
Český TěšínSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kadlec Sebastián
- Rzeplinski Matěj
- Míra Patrik
- Szarzec Adam
- Mendrek Wojciech
Ženy
- Zimnol Daria
- Wronska Aleksandra
- Kadlecová Olívia
- Pawliková Veronika
-
TJ Sokol Dobruška
DobruškaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Antoška Andrej
- Horák Jakub
- Šváb Matěj
- Bureš Marek
- Kopřiva Ondřej
- Patzák Lukáš
Ženy
- Kubečková Veronika
- Frolova Varvara
- Lavrova Sofiia
- Alymova Anastasiia
-
TJ Sokol Klimkovice B
OstravaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Gysel Léo Van
- Walentek Michal
- Tomala Petr
- Závodný Ondřej
- Ociepa Maciej
- Vašátko Michal
- Waliszewski Marek
Ženy
- Gramelová Dominika
- Osladilová Kateřina
- Petrušková Klára
Náhradníci
- Slíva David
- Frischová Kateřina
-
TJ Sokol Polabiny Pardubice A
PardubiceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Matěj
- Skřivan Jakub
- Hamáček Michal
- Skála Tomáš
- Urbanec Tomáš
- Burget Adam
- Kaplan Ondřej
- Horáček David
Ženy
- Krpatová Pavlína
- Valentová Kateřina
- Kulhánková Barbora
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Dziolko AdrianTým: BaC Kladno AVýhry: 13Zápasy: 14Sety: 26:5Body: 627:380Pořadí: 2Jméno: Šelong VojtěchTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 11Zápasy: 13Sety: 22:7Body: 581:488Pořadí: 3Jméno: Hubáček JanTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 10Zápasy: 14Sety: 23:9Body: 617:533Pořadí: 4Jméno: Hankiewicz PaulinaTým: BaC Kladno AVýhry: 10Zápasy: 14Sety: 21:11Body: 603:509Pořadí: 5Jméno: Horák JakubTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 10Zápasy: 14Sety: 23:11Body: 650:576Pořadí: 6Jméno: Alymova AnastasiiaTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 9Zápasy: 10Sety: 19:4Body: 468:327Pořadí: 7Jméno: Adámková JanaTým: BaC Kladno AVýhry: 9Zápasy: 10Sety: 18:4Body: 453:339Pořadí: 8Jméno: Fuchsová MichaelaTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 21:11Body: 620:524Pořadí: 9Jméno: Holub LukášTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 8Zápasy: 8Sety: 16:1Body: 357:254Pořadí: 10Jméno: Cybulski RobertTým: BaC Kladno AVýhry: 8Zápasy: 8Sety: 16:3Body: 391:262Pořadí: 11Jméno: Lavrova SofiiaTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 8Zápasy: 10Sety: 16:4Body: 401:250Pořadí: 12Jméno: Krawczyk AdrianTým: BaC Kladno AVýhry: 8Zápasy: 10Sety: 17:7Body: 468:389Pořadí: 13Jméno: Valentová KateřinaTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 8Zápasy: 14Sety: 20:15Body: 672:636Pořadí: 14Jméno:Tým: TJ Slavoj Český Těšín AVýhry: 8Zápasy: 14Sety: 18:16Body: 630:562Pořadí: 15Jméno: Ociepa MaciejTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 7Zápasy: 10Sety: 15:6Body: 408:333Pořadí: 16Jméno: Aubus MarekTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 7Zápasy: 10Sety: 17:7Body: 470:376Pořadí: 17Jméno: Krpatová PavlínaTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 7Zápasy: 11Sety: 15:10Body: 469:448Pořadí: 18Jméno: Kozempelová KristinaTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 7Zápasy: 13Sety: 14:16Body: 538:554Pořadí: 19Jméno: Skála TomášTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 7Zápasy: 14Sety: 16:16Body: 587:592Pořadí: 20Jméno: Antoška AndrejTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 7Zápasy: 14Sety: 18:16Body: 620:598Pořadí: 21Jméno: Hamáček MichalTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 6Zápasy: 6Sety: 12:2Body: 293:242Pořadí: 22Jméno: Rzeplinski MatějTým: TJ Slavoj Český Těšín AVýhry: 6Zápasy: 8Sety: 12:7Body: 349:334Pořadí: 23Jméno: Altera JanTým: BaC Kladno AVýhry: 6Zápasy: 10Sety: 14:8Body: 428:346Pořadí: 24Jméno: Běhounek OndřejTým: BaC Kladno AVýhry: 6Zápasy: 10Sety: 14:8Body: 425:366Pořadí: 25Jméno: Míra PatrikTým: TJ Slavoj Český Těšín AVýhry: 6Zápasy: 10Sety: 15:9Body: 471:420Pořadí: 26Jméno: Petrušková KláraTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 6Zápasy: 13Sety: 13:15Body: 496:497Pořadí: 27Jméno: Helar OndřejTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 6Zápasy: 14Sety: 14:18Body: 571:570Pořadí: 28Jméno: Bureš JiříTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 6Zápasy: 13Sety: 16:18Body: 625:643Pořadí: 29Jméno: Jarošová VeronikaTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 5Zápasy: 7Sety: 11:4Body: 299:231Pořadí: 30Jméno: Gysel Léo VanTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 5Zápasy: 6Sety: 10:5Body: 298:258Pořadí: 31Jméno: Walentek MichalTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 5Zápasy: 8Sety: 12:7Body: 370:327Pořadí: 32Jméno: Blaník AdamTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 5Zápasy: 9Sety: 10:9Body: 324:317Pořadí: 33Jméno: Kazmierczak MichalTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 5Zápasy: 9Sety: 10:9Body: 325:358Pořadí: 34Jméno: Šváb MatějTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 5Zápasy: 10Sety: 12:12Body: 463:462Pořadí: 35Jméno: Lewandowski JanTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 5Zápasy: 10Sety: 12:13Body: 452:460Pořadí: 36Jméno: Derka JiříTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 4Zápasy: 5Sety: 9:4Body: 264:213Pořadí: 37Jméno: Bureš MarekTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 4Zápasy: 7Sety: 9:6Body: 295:292Pořadí: 38Jméno: Kuchová AnnaTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 4Zápasy: 7Sety: 9:8Body: 300:305Pořadí: 39Jméno: Žwaková JanaTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 4Zápasy: 9Sety: 9:12Body: 351:371Pořadí: 40Jméno: Gramelová DominikaTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 4Zápasy: 10Sety: 11:12Body: 421:418Pořadí: 41Jméno: Zimnol DariaTým: TJ Slavoj Český Těšín AVýhry: 4Zápasy: 14Sety: 10:22Body: 527:626Pořadí: 42Jméno: Frolova VarvaraTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:2Body: 169:133Pořadí: 43Jméno: Osladilová KateřinaTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:4Body: 193:169Pořadí: 44Jméno: Slíva DavidTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 6:7Body: 223:254Pořadí: 45Jméno: Urbanec TomášTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 7:8Body: 267:278Pořadí: 46Jméno: Pleska JosefTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 3Zápasy: 7Sety: 7:9Body: 296:308Pořadí: 47Jméno: Wronska AleksandraTým: TJ Slavoj Český Těšín AVýhry: 3Zápasy: 9Sety: 6:13Body: 308:384Pořadí: 48Jméno: Szarzec AdamTým: TJ Slavoj Český Těšín AVýhry: 3Zápasy: 10Sety: 8:16Body: 405:461Pořadí: 49Jméno: Skřivan JakubTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 3Zápasy: 13Sety: 7:21Body: 427:565Pořadí: 50Jméno: Ehm MatějTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 3Zápasy: 14Sety: 10:24Body: 542:667Pořadí: 51Jméno: Kolumbajew JacekTým: BaC Kladno AVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 4:1Body: 103:73Pořadí: 52Jméno: Dostál MarekTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:4Body: 144:153Pořadí: 53Jméno: Kopřiva OndřejTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:4Body: 153:156Pořadí: 54Jméno: Skrčená MalvínaTým: BaC Kladno AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:5Body: 158:138Pořadí: 55Jméno: Kadlec SebastiánTým: TJ Slavoj Český Těšín AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 5:5Body: 196:202Pořadí: 56Jméno: Vašátko MichalTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 6:8Body: 224:272Pořadí: 57Jméno: Dostál MartinTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 2Zápasy: 5Sety: 7:8Body: 301:273Pořadí: 58Jméno: Patzák LukášTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 2Zápasy: 7Sety: 5:11Body: 263:323Pořadí: 59Jméno: Otáhalová BarboraTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 2Zápasy: 10Sety: 8:18Body: 448:526Pořadí: 60Jméno: Ševčíková MartinaTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 2Zápasy: 14Sety: 7:24Body: 461:633Pořadí: 61Jméno: Waliszewski MarekTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:2Body: 71:62Pořadí: 62Jméno: Skrčený DanielTým: BaC Kladno AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:3Body: 84:85Pořadí: 63Jméno: Slabý MartinTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 2:5Body: 113:138Pořadí: 64Jméno: Benbenek VáclavTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 3:5Body: 152:156Pořadí: 65Jméno: Kadlecová OlíviaTým: TJ Slavoj Český Těšín AVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 3:6Body: 160:179Pořadí: 66Jméno: Trötzmüllerová GabrielaTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 4:7Body: 197:210Pořadí: 67Jméno: Němcová NelaTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 1Zápasy: 6Sety: 3:10Body: 199:259Pořadí: 68Jméno: Šolar OndřejTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 1Zápasy: 9Sety: 4:16Body: 311:411Pořadí: 69Jméno: Franek LukášTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 1Zápasy: 9Sety: 4:17Body: 283:422Pořadí: 70Jméno: Mendrek WojciechTým: TJ Slavoj Český Těšín AVýhry: 1Zápasy: 10Sety: 3:18Body: 292:422Pořadí: 71Jméno: Tomala PetrTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 1Zápasy: 11Sety: 5:21Body: 422:523Pořadí: 72Jméno: Pawliková VeronikaTým: TJ Slavoj Český Těšín AVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:2Body: 19:42Pořadí: 73Jméno: Frischová KateřinaTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:2Body: 30:42Pořadí: 74Jméno: Burget AdamTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:6Body: 79:126Pořadí: 75Jméno: Kulhánková BarboraTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 1:6Body: 97:139Pořadí: 76Jméno: Reichman JakubTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 1:8Body: 156:184Pořadí: 77Jméno: Lipka JakubTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 1:8Body: 137:190Pořadí: 78Jméno: Plánička RadekTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 0Zápasy: 5Sety: 0:10Body: 117:211Pořadí: 79Jméno: Závodný OndřejTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 0Zápasy: 7Sety: 2:14Body: 235:336Pořadí: 80Jméno: Tvrdík LukášTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 0Zápasy: 10Sety: 1:20Body: 294:447 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga VýchodVítěz: TJ Sokol DobruškaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga východVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Klimkovice BRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2017 - 2018Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Dobruška BRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2015 - 2016Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2014 - 2015Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová LutyněRočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: BK Tatra KopřivniceRočník soutěže: 2010 - 2011Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová Lutyně