1. Liga Východ 2022/2023 - Play-off
-
Utkání
Výběr kola
-
Semifinále
-
Finále
-
o 3. místo
-
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
BaC Kladno A
KladnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Dziolko Adrian
- Krawczyk Adrian
- Cybulski Robert
- Běhounek Ondřej
- Altera Jan
- Novotný Robert
Ženy
- Adámková Jana
- Hankiewicz Paulina
- Skrčená Malvína
Náhradníci
- Skrčený Daniel
- Kolumbajew Jacek
- Skrčená Jovana
-
BADMINTON FSpS MU B
BrnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Helar Ondřej
- Pleska Josef
- Dostál Martin
- Derka Jiří
- Bureš Jiří
- Lipka Jakub
Ženy
- Otáhalová Barbora
- Ševčíková Martina
- Trötzmüllerová Gabriela
Náhradníci
- Dostál Marek
- Reichman Jakub
-
BK Kopřivnice
KopřivniceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Slíva Martin
- Buček Jan
- Sagáčik Jakub
- Chaloupka Ondřej
- Václavík Marek
- Dostál Tomáš
- Raška Libor
Ženy
- Benišová Petra
- Kelnarová Eliška
- Krajčí Natálie
-
SK Brno Slatina B
BrnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Benírške Štěpán
- Cirók Josef
- Vrbka Tomáš
- Vícen Jarolím
- Srnec Jan
- Komár Tomáš
Ženy
- Lišková Natálie
- Ciróková Tereza
- Srncová Veronika
- Sejková Patricie
-
TJ Montas Hradec Králové A
Hradec KrálovéSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Holub Lukáš
- Plánička Radek
- Aubus Marek
- Šolar Ondřej
- Nottingham Matthew
- Hubáček Jan
- Tvrdík Lukáš
Ženy
- Fuchsová Michaela
- Jarošová Veronika
- Kuchová Anna
-
TJ Orlová Lutyně A
OrlováSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Franek Lukáš
- Slabý Martin
- Hevessy Ondřej
- Kazmierczak Michal
- Lewandowski Jan
- Blaník Adam
- Benbenek Václav
- Šelong Vojtěch
- Kočí Jakub
Ženy
- Kozempelová Kristina
- Czajová Tereza
- Žwaková Jana
- Němcová Nela
-
TJ Slavoj Český Těšín A
Český TěšínSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kadlec Sebastián
- Rzeplinski Matěj
- Míra Patrik
- Szarzec Adam
- Mendrek Wojciech
Ženy
- Zimnol Daria
- Wronska Aleksandra
- Kadlecová Olívia
- Pawliková Veronika
-
TJ Sokol Dobruška
DobruškaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Antoška Andrej
- Horák Jakub
- Šváb Matěj
- Bureš Marek
- Kopřiva Ondřej
- Patzák Lukáš
Ženy
- Kubečková Veronika
- Frolova Varvara
- Lavrova Sofiia
- Alymova Anastasiia
-
TJ Sokol Klimkovice B
OstravaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Gysel Léo Van
- Walentek Michal
- Tomala Petr
- Závodný Ondřej
- Ociepa Maciej
- Vašátko Michal
- Waliszewski Marek
Ženy
- Gramelová Dominika
- Osladilová Kateřina
- Petrušková Klára
Náhradníci
- Slíva David
- Frischová Kateřina
-
TJ Sokol Polabiny Pardubice A
PardubiceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Matěj
- Skřivan Jakub
- Hamáček Michal
- Skála Tomáš
- Urbanec Tomáš
- Burget Adam
- Kaplan Ondřej
- Horáček David
Ženy
- Krpatová Pavlína
- Valentová Kateřina
- Kulhánková Barbora
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Lavrova SofiiaTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 8:0Body: 168:84Pořadí: 2Jméno: Cybulski RobertTým: BaC Kladno AVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:0Body: 126:75Pořadí: 3Jméno: Krawczyk AdrianTým: BaC Kladno AVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:0Body: 126:76Pořadí: 4Jméno: Antoška AndrejTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:2Body: 167:153Pořadí: 5Jméno: Frolova VarvaraTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 3Zápasy: 5Sety: 6:4Body: 182:167Pořadí: 6Jméno: Běhounek OndřejTým: BaC Kladno AVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 4:0Body: 84:50Pořadí: 7Jméno: Holub LukášTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:2Body: 124:84Pořadí: 8Jméno: Hubáček JanTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:2Body: 121:97Pořadí: 9Jméno: Šelong VojtěchTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 4:2Body: 113:99Pořadí: 10Jméno: Kuchová AnnaTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:4Body: 123:129Pořadí: 11Jméno: Horák JakubTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:4Body: 152:129Pořadí: 12Jméno: Hankiewicz PaulinaTým: BaC Kladno AVýhry: 2Zápasy: 5Sety: 4:4Body: 143:136Pořadí: 13Jméno: Dziolko AdrianTým: BaC Kladno AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 6:4Body: 197:167Pořadí: 14Jméno: Kopřiva OndřejTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 2:0Body: 42:20Pořadí: 15Jméno: Bureš MarekTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:2Body: 65:62Pořadí: 16Jméno: Jarošová VeronikaTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:2Body: 66:66Pořadí: 17Jméno: Fuchsová MichaelaTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:2Body: 79:75Pořadí: 18Jméno: Kozempelová KristinaTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 2:2Body: 71:79Pořadí: 19Jméno: Altera JanTým: BaC Kladno AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:2Body: 95:85Pořadí: 20Jméno: Kazmierczak MichalTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:3Body: 90:91Pořadí: 21Jméno: Šolar OndřejTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:3Body: 74:94Pořadí: 22Jméno: Adámková JanaTým: BaC Kladno AVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 2:4Body: 87:110Pořadí: 23Jméno: Benbenek VáclavTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 3:7Body: 163:187Pořadí: 24Jméno: Patzák LukášTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:2Body: 29:42Pořadí: 25Jméno: Aubus MarekTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 1:2Body: 34:61Pořadí: 26Jméno: Němcová NelaTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:4Body: 45:84Pořadí: 27Jméno: Žwaková JanaTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:4Body: 50:84Pořadí: 28Jméno: Franek LukášTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:4Body: 41:84Pořadí: 29Jméno: Plánička RadekTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:4Body: 69:105Pořadí: 30Jméno: Tvrdík LukášTým: TJ Montas Hradec Králové AVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 1:4Body: 69:105Pořadí: 31Jméno: Kočí JakubTým: TJ Orlová Lutyně AVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 0:6Body: 58:126Pořadí: 32Jméno: Šváb MatějTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 0:6Body: 79:126 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga VýchodVítěz: TJ Sokol DobruškaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga východVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Klimkovice BRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2017 - 2018Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Dobruška BRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2015 - 2016Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2014 - 2015Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová LutyněRočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: BK Tatra KopřivniceRočník soutěže: 2010 - 2011Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová Lutyně