1. Liga Západ 2022/2023 - Základní část
-
Utkání
Výběr kola
-
1. kolo
-
2. kolo
-
3. kolo
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: TJ Sokol Radotín ABody: 24Remízy: 7Výhry: 0Prohry: 0Zápasy: 45/11Sety: 96/29Body: 2489/1916Pořadí: 2Tým: SK Prosek PrahaBody: 18Remízy: 4Výhry: 2Prohry: 1Zápasy: 35/21Sety: 75/50Body: 2333/1985Pořadí: 3Tým: SK Hamr PrahaBody: 17Remízy: 3Výhry: 2Prohry: 2Zápasy: 33/23Sety: 74/62Body: 2504/2413Pořadí: 4Tým: TJ Slovan Vesec ABody: 17Remízy: 4Výhry: 2Prohry: 1Zápasy: 31/25Sety: 74/61Body: 2514/2336Pořadí: 5Tým: BK TU v Liberci ABody: 13Remízy: 2Výhry: 3Prohry: 2Zápasy: 27/29Sety: 59/67Body: 2134/2265Pořadí: 6Tým: BA Plzeň BBody: 9Remízy: 1Výhry: 1Prohry: 5Zápasy: 20/36Sety: 49/75Body: 2097/2329Pořadí: 7Tým: TJ Astra ZM PrahaBody: 9Remízy: 1Výhry: 1Prohry: 5Zápasy: 19/37Sety: 48/78Body: 2086/2337Pořadí: 8Tým: TJ Sokol Křemže ABody: 5Remízy: 0Výhry: 1Prohry: 6Zápasy: 14/42Sety: 35/88Body: 1819/2395Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
BA Plzeň B
Sportovní hala města Plzně - Krašovská uliceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Valenta Bedřich
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Oros Marek
- Voráč Přemysl
- Pelcr Jan
Ženy
- Dvořáková Anna
- Benediktová Klára
-
BK TJ Baník Most
MostSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Port Jan
- Pospíšil Tomáš
- Hošek Vojtěch
- Ickert Daniel
- Hofman Adam
- Bleyer Pavel
- Hofman Svatopluk
- Král Jiří
Ženy
- Burdová Tereza
- Fišerová Karolína
- Grznárová Tereza
-
BK TU v Liberci A
LiberecSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Šída Mirko
- Janoušek Petr
- Rázl Jan
- Zahrádka Jakub
Ženy
- Peruňská Alžbeta
- Vojteková Lucie
- Nejedlová Jana
Náhradníci
- Malcová Klára
- Marek Filip
-
SK Hamr Praha
Praha BraníkSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Suchý Simeon
- Bláha Václav
- Volf Matěj
- Hurtík Jonáš
- Havlíček Vojtěch
- Brázda Jáchym
- Vitvera Jakub
- Macák Jan
Ženy
- Šilhavá Klára
- Koliášová Kateřina
-
SK Prosek Praha
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Chlubna Jaroslav
- Palán Václav
- Vorlík Jan
- Podivín Václav
- Klačanský Lukáš
- Šulc Adam
Ženy
- Jankowska Zuzanna
- Zelinková Michaela
- Treperová Ivana
Náhradníci
- Sedláčková Vanda
- Krajča Tomáš
- Schumpeter Marek
- Stádník Filip
- Obhlídal Václav
- Nachtmanová Karolína
- Stará Natálie
-
SK Prosek Praha B
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Yefimov Renat
- Nývlt Jiří
- Krajča Tomáš
- Schumpeter Marek
- Stádník Filip
- Obhlídal Václav
- Beznoska Miloslav
Ženy
- Sedláčková Vanda
- Stará Natálie
- Vlášková Šárka
- Maixnerová Amélie
- Benešová Jitka
- Ausbergerová Berta
-
TJ Astra ZM Praha
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Čepela Marek
- Kurz Lukáš
- Fiala Jan
- Waller Tomáš
Ženy
- Kurzová Dominika
- Myšáková Michaela
- Sonnková Valentýna
Náhradníci
- Malý Viktor
- Osičková Erika
- Havránek Vojtěch
-
TJ Jiskra Nejdek
NejdekSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nesveda Adam
- Lutsak Viktor
- Lešták Ladislav
- Šilhan Ondřej
- Bršťák Michal
- Šilhan Matěj
- Kamaryt Miloš
- Gonda Zdeněk
Ženy
- Pazderová Vendulka
- Nováková Veronika
- Štěříková Natalie
- Dvořáčková Adéla
- Gruberová Anna
- Košťálová Klára
- Růžička Marcela
-
TJ Slovan Vesec A
VesecSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kordek Patryk
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Stejskal David
- Vajsejtl Jiří
Ženy
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
Náhradníci
- Líbal Štěpán
- Vajsejtl Jaroslav
- Nováčková Barbora
- Holubová Kristýna
-
TJ Sokol Křemže A
KřemžeSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kukač Jindřich
- Patera Tomáš
- Kalbáč Štěpán
- Beran Petr
- Pirtyák Petr
- Koudelka Michal
- Sklář Vladimír
- Čerkl Jan
Ženy
- Krejčí Adéla
- Valentová Denisa
- Fučíková Zuzana
- Sklářová Eva
-
TJ Sokol Radotín A
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Synovec Pavel
- Bízek Vojtěch
- Hubáček Michal
- Bitman Jakub
- Lapáček Vojtěch
Ženy
- Šolarová Tereza
- Johnová Barbora
- Koukalová Dominika
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Koukalová DominikaTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 14Zápasy: 14Sety: 28:1Body: 606:317Pořadí: 2Jméno: Bitman JakubTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 13Zápasy: 14Sety: 27:4Body: 641:495Pořadí: 3Jméno: Šulc AdamTým: SK Prosek PrahaVýhry: 12Zápasy: 14Sety: 24:6Body: 597:448Pořadí: 4Jméno: Zahrádka JakubTým: BK TU v Liberci AVýhry: 11Zápasy: 14Sety: 22:10Body: 628:534Pořadí: 5Jméno: Šilhavá KláraTým: SK Hamr PrahaVýhry: 10Zápasy: 12Sety: 21:9Body: 581:458Pořadí: 6Jméno: Rázl JanTým: BK TU v Liberci AVýhry: 10Zápasy: 14Sety: 21:11Body: 604:548Pořadí: 7Jméno: Koliášová KateřinaTým: SK Hamr PrahaVýhry: 10Zápasy: 14Sety: 21:15Body: 718:643Pořadí: 8Jméno: Johnová BarboraTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 9Zápasy: 10Sety: 19:4Body: 467:310Pořadí: 9Jméno: Hubáček MichalTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 9Zápasy: 10Sety: 19:4Body: 474:403Pořadí: 10Jméno: Macák JanTým: SK Hamr PrahaVýhry: 9Zápasy: 11Sety: 19:8Body: 537:466Pořadí: 11Jméno: Fiala JanTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 19:12Body: 585:526Pořadí: 12Jméno: Kordek PatrykTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 23:12Body: 667:583Pořadí: 13Jméno: Klimeš OndřejTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 22:14Body: 696:597Pořadí: 14Jméno: Peruňská AlžbetaTým: BK TU v Liberci AVýhry: 8Zápasy: 10Sety: 17:5Body: 438:324Pořadí: 15Jméno: Palán VáclavTým: SK Prosek PrahaVýhry: 8Zápasy: 11Sety: 17:8Body: 482:403Pořadí: 16Jméno: Bízek VojtěchTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 8Zápasy: 13Sety: 19:11Body: 562:522Pořadí: 17Jméno: Valenta BedřichTým: BA Plzeň BVýhry: 8Zápasy: 14Sety: 19:12Body: 578:530Pořadí: 18Jméno: Synovec PavelTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 8Zápasy: 13Sety: 19:13Body: 598:551Pořadí: 19Jméno: Zelinková MichaelaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 7Zápasy: 8Sety: 15:3Body: 371:191Pořadí: 20Jméno: Vitvera JakubTým: SK Hamr PrahaVýhry: 7Zápasy: 10Sety: 16:9Body: 465:452Pořadí: 21Jméno: Suchý SimeonTým: SK Hamr PrahaVýhry: 7Zápasy: 10Sety: 16:10Body: 524:464Pořadí: 22Jméno: Louda JiříTým: BA Plzeň BVýhry: 7Zápasy: 13Sety: 17:14Body: 602:569Pořadí: 23Jméno: Šula FabianTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 7Zápasy: 14Sety: 17:15Body: 601:555Pořadí: 24Jméno: Beran PetrTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 6Zápasy: 10Sety: 14:10Body: 455:434Pořadí: 25Jméno: Foukalová IvaTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 6Zápasy: 14Sety: 15:18Body: 592:600Pořadí: 26Jméno: Vajsejtl JiříTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 6Zápasy: 14Sety: 15:18Body: 616:606Pořadí: 27Jméno: Líbalová ŠárkaTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 6Zápasy: 14Sety: 15:19Body: 588:603Pořadí: 28Jméno: Chlubna JaroslavTým: SK Prosek PrahaVýhry: 5Zápasy: 7Sety: 10:6Body: 288:244Pořadí: 29Jméno: Klačanský LukášTým: SK Prosek PrahaVýhry: 5Zápasy: 8Sety: 11:8Body: 359:334Pořadí: 30Jméno: Kurzová DominikaTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 5Zápasy: 12Sety: 14:15Body: 508:506Pořadí: 31Jméno: Viktora JanTým: BA Plzeň BVýhry: 5Zápasy: 14Sety: 12:19Body: 556:589Pořadí: 32Jméno: Čepela MarekTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 5Zápasy: 14Sety: 14:19Body: 579:620Pořadí: 33Jméno: Šída MirkoTým: BK TU v Liberci AVýhry: 5Zápasy: 14Sety: 12:22Body: 550:645Pořadí: 34Jméno: Treperová IvanaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 8:1Body: 185:80Pořadí: 35Jméno: Mouritsen Caroline MargretheTým:Výhry: 4Zápasy: 4Sety: 8:1Body: 186:135Pořadí: 36Jméno: Vorlík JanTým: SK Prosek PrahaVýhry: 4Zápasy: 8Sety: 9:9Body: 338:325Pořadí: 37Jméno: Valentová DenisaTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 4Zápasy: 10Sety: 11:12Body: 391:424Pořadí: 38Jméno: Kurz LukášTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 4Zápasy: 12Sety: 11:17Body: 472:544Pořadí: 39Jméno: Patera TomášTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 4Zápasy: 13Sety: 9:19Body: 457:544Pořadí: 40Jméno: Kukač JindřichTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 4Zápasy: 14Sety: 11:22Body: 569:629Pořadí: 41Jméno: Benediktová KláraTým: BA Plzeň BVýhry: 4Zápasy: 14Sety: 10:22Body: 538:634Pořadí: 42Jméno: Janoušek PetrTým: BK TU v Liberci AVýhry: 4Zápasy: 14Sety: 10:23Body: 556:645Pořadí: 43Jméno: Šolarová TerezaTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:2Body: 162:103Pořadí: 44Jméno: Jankowska ZuzannaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 7:2Body: 186:126Pořadí: 45Jméno: Sedláčková VandaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 7:3Body: 193:160Pořadí: 46Jméno: Vojteková LucieTým: BK TU v Liberci AVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 7:6Body: 237:206Pořadí: 47Jméno: Lapáček VojtěchTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 7:7Body: 273:250Pořadí: 48Jméno: Sonnková ValentýnaTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 3Zápasy: 7Sety: 8:9Body: 301:302Pořadí: 49Jméno: Nachtmanová KarolínaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:4Body: 140:150Pořadí: 50Jméno: Nejedlová JanaTým: BK TU v Liberci AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:5Body: 157:171Pořadí: 51Jméno: Hurtík JonášTým: SK Hamr PrahaVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 4:8Body: 192:238Pořadí: 52Jméno: Voráč PřemyslTým: BA Plzeň BVýhry: 2Zápasy: 7Sety: 5:10Body: 273:293Pořadí: 53Jméno: Havlíček VojtěchTým: SK Hamr PrahaVýhry: 2Zápasy: 7Sety: 5:11Body: 275:305Pořadí: 54Jméno: Volf MatějTým: SK Hamr PrahaVýhry: 2Zápasy: 7Sety: 6:11Body: 294:317Pořadí: 55Jméno: Bláha VáclavTým: SK Hamr PrahaVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 2:1Body: 60:57Pořadí: 56Jméno: Myšáková MichaelaTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 2:4Body: 85:105Pořadí: 57Jméno: Malý ViktorTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 2:6Body: 129:155Pořadí: 58Jméno: Stará NatálieTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 3:7Body: 166:199Pořadí: 59Jméno: Podivín VáclavTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 2:8Body: 159:185Pořadí: 60Jméno: Oros MarekTým: BA Plzeň BVýhry: 1Zápasy: 8Sety: 3:14Body: 245:342Pořadí: 61Jméno: Waller TomášTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 1Zápasy: 8Sety: 3:15Body: 258:373Pořadí: 62Jméno: Schumpeter MarekTým: SK Prosek PrahaVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:6Body: 88:127Pořadí: 63Jméno: Malcová KláraTým: BK TU v Liberci AVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 0:8Body: 101:168Pořadí: 64Jméno: Kalbáč ŠtěpánTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 0:8Body: 115:168Pořadí: 65Jméno: Brázda JáchymTým: SK Hamr PrahaVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 1:8Body: 153:187Pořadí: 66Jméno: Havránek VojtěchTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 1:8Body: 117:188Pořadí: 67Jméno: Osičková ErikaTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 0Zápasy: 6Sety: 0:12Body: 148:252Pořadí: 68Jméno: Koudelka MichalTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 0Zápasy: 6Sety: 0:12Body: 127:252Pořadí: 69Jméno: Pirtyák PetrTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 0Zápasy: 9Sety: 1:18Body: 246:398Pořadí: 70Jméno: Krejčí AdélaTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 0Zápasy: 10Sety: 2:20Body: 240:454Pořadí: 71Jméno: Dvořáková AnnaTým: BA Plzeň BVýhry: 0Zápasy: 14Sety: 3:28Body: 392:636 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga ZápadVítěz: SK Prosek PrahaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga západVítěz: TJ Slovan VesecRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: Sokol Radotín Meteor Praha BRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: SKB Český Krumlov