1. Liga Západ 2022/2023 - Kvalifikace
-
Utkání
Výběr kola
-
Kvalifikace o 1.LIGU Západ
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: SK Prosek Praha BBody: 10Remízy: 2Výhry: 1Prohry: 0Zápasy: 19/5Sety: 40/11Body: 1026/700Pořadí: 2Tým: TJ Sokol Křemže ABody: 8Remízy: 2Výhry: 1Prohry: 0Zápasy: 16/8Sety: 32/18Body: 920/810Pořadí: 3Tým: BK TJ Baník MostBody: 4Remízy: 1Výhry: 0Prohry: 2Zápasy: 6/17Sety: 15/36Body: 771/990Pořadí: 4Tým: TJ Jiskra NejdekBody: 2Remízy: 0Výhry: 0Prohry: 3Zápasy: 6/17Sety: 14/36Body: 769/986Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
BA Plzeň B
Sportovní hala města Plzně - Krašovská uliceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Valenta Bedřich
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Oros Marek
- Voráč Přemysl
- Pelcr Jan
Ženy
- Dvořáková Anna
- Benediktová Klára
-
BK TJ Baník Most
MostSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Port Jan
- Pospíšil Tomáš
- Hošek Vojtěch
- Ickert Daniel
- Hofman Adam
- Bleyer Pavel
- Hofman Svatopluk
- Král Jiří
Ženy
- Burdová Tereza
- Fišerová Karolína
- Grznárová Tereza
-
BK TU v Liberci A
LiberecSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Šída Mirko
- Janoušek Petr
- Rázl Jan
- Zahrádka Jakub
Ženy
- Peruňská Alžbeta
- Vojteková Lucie
- Nejedlová Jana
Náhradníci
- Malcová Klára
- Marek Filip
-
SK Hamr Praha
Praha BraníkSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Suchý Simeon
- Bláha Václav
- Volf Matěj
- Hurtík Jonáš
- Havlíček Vojtěch
- Brázda Jáchym
- Vitvera Jakub
- Macák Jan
Ženy
- Šilhavá Klára
- Koliášová Kateřina
-
SK Prosek Praha
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Chlubna Jaroslav
- Palán Václav
- Vorlík Jan
- Podivín Václav
- Klačanský Lukáš
- Šulc Adam
Ženy
- Jankowska Zuzanna
- Zelinková Michaela
- Treperová Ivana
Náhradníci
- Sedláčková Vanda
- Krajča Tomáš
- Schumpeter Marek
- Stádník Filip
- Obhlídal Václav
- Nachtmanová Karolína
- Stará Natálie
-
SK Prosek Praha B
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Yefimov Renat
- Nývlt Jiří
- Krajča Tomáš
- Schumpeter Marek
- Stádník Filip
- Obhlídal Václav
- Beznoska Miloslav
Ženy
- Sedláčková Vanda
- Stará Natálie
- Vlášková Šárka
- Maixnerová Amélie
- Benešová Jitka
- Ausbergerová Berta
-
TJ Astra ZM Praha
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Čepela Marek
- Kurz Lukáš
- Fiala Jan
- Waller Tomáš
Ženy
- Kurzová Dominika
- Myšáková Michaela
- Sonnková Valentýna
Náhradníci
- Malý Viktor
- Osičková Erika
- Havránek Vojtěch
-
TJ Jiskra Nejdek
NejdekSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nesveda Adam
- Lutsak Viktor
- Lešták Ladislav
- Šilhan Ondřej
- Bršťák Michal
- Šilhan Matěj
- Kamaryt Miloš
- Gonda Zdeněk
Ženy
- Pazderová Vendulka
- Nováková Veronika
- Štěříková Natalie
- Dvořáčková Adéla
- Gruberová Anna
- Košťálová Klára
- Růžička Marcela
-
TJ Slovan Vesec A
VesecSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kordek Patryk
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Stejskal David
- Vajsejtl Jiří
Ženy
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
Náhradníci
- Líbal Štěpán
- Vajsejtl Jaroslav
- Nováčková Barbora
- Holubová Kristýna
-
TJ Sokol Křemže A
KřemžeSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kukač Jindřich
- Patera Tomáš
- Kalbáč Štěpán
- Beran Petr
- Pirtyák Petr
- Koudelka Michal
- Sklář Vladimír
- Čerkl Jan
Ženy
- Krejčí Adéla
- Valentová Denisa
- Fučíková Zuzana
- Sklářová Eva
-
TJ Sokol Radotín A
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Synovec Pavel
- Bízek Vojtěch
- Hubáček Michal
- Bitman Jakub
- Lapáček Vojtěch
Ženy
- Šolarová Tereza
- Johnová Barbora
- Koukalová Dominika
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Beran PetrTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 6Zápasy: 6Sety: 12:0Body: 254:143Pořadí: 2Jméno: Patera TomášTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 5Zápasy: 6Sety: 10:2Body: 244:178Pořadí: 3Jméno: Kukač JindřichTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 5Zápasy: 6Sety: 10:3Body: 261:194Pořadí: 4Jméno: Valentová DenisaTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 5Zápasy: 6Sety: 10:3Body: 252:207Pořadí: 5Jméno: Sedláčková VandaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 8:0Body: 168:56Pořadí: 6Jméno: Beznoska MiloslavTým: SK Prosek Praha BVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 8:0Body: 168:113Pořadí: 7Jméno: Ausbergerová BertaTým: SK Prosek Praha BVýhry: 4Zápasy: 5Sety: 8:2Body: 200:130Pořadí: 8Jméno: Stádník FilipTým: SK Prosek PrahaVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 8:5Body: 241:204Pořadí: 9Jméno: Maixnerová AmélieTým: SK Prosek Praha BVýhry: 3Zápasy: 3Sety: 6:0Body: 126:53Pořadí: 10Jméno: Schumpeter MarekTým: SK Prosek PrahaVýhry: 3Zápasy: 3Sety: 6:0Body: 126:87Pořadí: 11Jméno: Yefimov RenatTým: SK Prosek Praha BVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 7:2Body: 181:136Pořadí: 12Jméno: Lutsak ViktorTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 6:7Body: 207:244Pořadí: 13Jméno: Krajča TomášTým: SK Prosek PrahaVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 5:2Body: 146:104Pořadí: 14Jméno: Krejčí AdélaTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 4:3Body: 122:118Pořadí: 15Jméno: Burdová TerezaTým: BK TJ Baník MostVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 4:3Body: 115:125Pořadí: 16Jméno: Nývlt JiříTým: SK Prosek Praha BVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:4Body: 147:136Pořadí: 17Jméno: Nesveda AdamTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 4:6Body: 164:183Pořadí: 18Jméno: Ickert DanielTým: BK TJ Baník MostVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 6:9Body: 267:281Pořadí: 19Jméno: Šilhan OndřejTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 5:10Body: 218:298Pořadí: 20Jméno: Hofman AdamTým: BK TJ Baník MostVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:2Body: 63:79Pořadí: 21Jméno: Pirtyák PetrTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 2:4Body: 104:108Pořadí: 22Jméno: Fučíková ZuzanaTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 2:4Body: 83:114Pořadí: 23Jméno: Bleyer PavelTým: BK TJ Baník MostVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 2:4Body: 87:121Pořadí: 24Jméno: Kamaryt MilošTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 2:6Body: 133:157Pořadí: 25Jméno: Grznárová TerezaTým: BK TJ Baník MostVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 3:6Body: 126:167Pořadí: 26Jméno: Fišerová KarolínaTým: BK TJ Baník MostVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 3:8Body: 146:209Pořadí: 27Jméno: Růžička MarcelaTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 1Zápasy: 6Sety: 2:10Body: 168:240Pořadí: 28Jméno: Hofman SvatoplukTým: BK TJ Baník MostVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:2Body: 24:42Pořadí: 29Jméno: Sklář VladimírTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:2Body: 30:42Pořadí: 30Jméno: Koudelka MichalTým: TJ Sokol Křemže AVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:4Body: 50:84Pořadí: 31Jméno: Gonda ZdeněkTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:4Body: 60:84Pořadí: 32Jméno: Port JanTým: BK TJ Baník MostVýhry: 0Zápasy: 6Sety: 0:10Body: 121:210Pořadí: 33Jméno: Hošek VojtěchTým: BK TJ Baník MostVýhry: 0Zápasy: 6Sety: 1:12Body: 198:266Pořadí: 34Jméno: Štěříková NatalieTým: TJ Jiskra NejdekVýhry: 0Zápasy: 6Sety: 1:12Body: 181:268 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga ZápadVítěz: SK Prosek PrahaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga západVítěz: TJ Slovan VesecRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: Sokol Radotín Meteor Praha BRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: SKB Český Krumlov