GPD U15
Termín: sobota, 15.12.2012
Uzavírka přihlášek: 14.12.2012
Typ turnaje: D
Kategorie: U15
Oblast: Jižní Morava
Místo: Břeclav
Pořadatel: Lokomotiva Břeclav
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kostrhun Adam | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Dostál Marek | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Bureš David | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Zrza Bronislav | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Pleska Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Bár Martin | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Novotný Tomáš | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kostrhun Daniel | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Čech Daniel | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Gunther Michal | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Otáhalová Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Přikrylová Lenka | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Karićová Sabina | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Randulová Natálie | Klub: BC Badmen Brno | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Pelcová Kateřina | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Helešicová Klára | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Polanská Tereza | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Procházková Veronika | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Syrovátková Šárka | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |