GPC Dospělí Akad.MČR Jehnice
Termín: neděle, 10.6.2012 - pondělí, 11.6.2012
Uzavírka přihlášek: 9.6.2012
Typ turnaje: C
Kategorie: Dospělí
Oblast: Jižní Morava
Místo: Jehnice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Jelínek Petr | Klub: T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kopřiva Ondřej | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Přinda Tomáš | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Král Ondřej | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Voráč Přemysl | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Šída Mirko | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Mazúr Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Hošek Petr | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Benbenek Václav | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Slabý Otto | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Odvárka Petr | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Drudík Ota | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kozojed Lukáš | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Kaše Martin | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Böhm Michal | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Dvořák Radim | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Čechura Adam | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dorazil Milan | Klub: T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Plošek Lukáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Mazúr Petr | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Drančák Pavel | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Kurz Lukáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Škopek Petr | Klub: TJ Keramika Chlumčany | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Matějka Jan | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Dvořáková Martina | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Maixnerová Eliška | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Tomalová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Hánová Renata | Klub: VSK VŠB - TU Ostrava | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Havlová Eva | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Matějková Lucie | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Appelová Tereza | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Nejedlová Jana | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Sahánková Jana | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Chmelíčková Kateřina | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hlávková Irena | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Havlová Jana | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Königsmarková Soňa | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Ondráčková Nela | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Houzarová Adéla | Klub: Start Jihlava | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Rožánková Veronika | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Malastová Lucia | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Nezvalová Jana | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Křížková Šárka | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Sahánková Ivana | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Šarounová Aneta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Horáková Andrea | Klub: T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |