GPA U13 Baník Most
Termín: sobota, 26.11.2011 - neděle, 27.11.2011
Uzavírka přihlášek: 25.11.2011
Typ turnaje: A
Kategorie: U13
Oblast: Severní Čechy
Místo: Most
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Siviglia Nicola | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Savin Cristian | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Vajsejtl Jiří | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štěpánek Lukáš | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Kostrhun Adam | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Aubus Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mišutka Vojtěch | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Janoštík Jan | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vitoš Michal | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Kostrhun Daniel | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Mráz Šimon | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Viktora Jan | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Chrobák Adam | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Šimoník Richard | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Švábíková Tereza | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 920 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 920 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Járová Tereza | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 920 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Stehlíková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Krpálková Nikol | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Zuzáková Kateřina | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Homolková Klára | Klub: Sokol Jílové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fukalová Beata | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Vatashchuk Romana | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Škarková Anna | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Antošová Adéla | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Randulová Natálie | Klub: BC Badmen Brno | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hejčlová Klára | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: | Mix - body: |