GPC dospělých
Termín: sobota, 17.10.2015
Uzavírka přihlášek: 16.10.2015
Typ turnaje: C
Kategorie: Dospělí
Oblast: Jižní Čechy
Místo: České Budějovice
Pořadatel: TJ Sokol České Budějovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Lapáček Vojtěch | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Liebl Radomír | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bláha Václav | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kukač Jindřich | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Helar Ondřej | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Hadáček Albert | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chaloupka Miloš | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavlis Michael | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Prokeš Michal | Klub: SK Dobrá Voda u Českých Budějovic | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Multuš Vítězslav | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lapáček Jan | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matějka Jan | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Helar Jakub | Klub: Start Jihlava | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pirtyák Petr | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Parkos David | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Marek Michal | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sklář Vladimír | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Chaloupka Miloš | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Koudelka Michal | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Sklářová Eva | Klub: TJ ČZ Strakonice, spolek | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Houzarová Adéla | Klub: Start Jihlava | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Matějková Lucie | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Weberová Martina | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Šamalová Kateřina | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kempfová Kristýna | Klub: SK Dobrá Voda u Českých Budějovic | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Helar Tröstlová Daniela | Klub: Start Jihlava | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |