OP U17
Termín: sobota, 11.4.2015
Uzavírka přihlášek: 10.4.2015
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U17
Oblast: Severní Morava
Místo: Orlová - Lutyně
Pořadatel: TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Blaník Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Mazurek Martin | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kočí Jakub | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Žurek Ondřej | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Poláček Jakub | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vaculík Zdeněk | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Musil David | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Twardzik Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Hevessy Ondřej | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Závodný Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Slíva Martin | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Socha Marek | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Vitoš Michal | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Twardzik Tomáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Tůma Dalibor | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Slíva Jan | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Láznička Jakub | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Kůr Tom | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franek Ondřej | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Miksa Tomáš | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Hrabiec Jan | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Wytrzens Tomáš | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Fukalová Beata | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Škarková Anna | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Benišová Anna | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Frischová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Hofmanová Klára | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Dobiášová Iveta | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Molnárová Nikol | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Chumchalová Tereza | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Šlegrová Lucie | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Prášilová Anna | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Waloszková Adriana | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Moravcová Mia | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Závodná Adéla | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Unucková Martina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Solnická Martina | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |