Oblastní přebor U19
Termín: sobota, 26.1.2013
Uzavírka přihlášek: 25.1.2013
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U19
Oblast: Severní Morava
Místo: Orlová-Lutyně
Pořadatel: TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Somerlík Jan | Klub: Ostrava Badminton Klub | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Klupa Matěj | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Komár Tomáš | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Szarzec Adam | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mazurek Martin | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Riedl Tomáš | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Vitoš David | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Vladař Filip | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Bielesz David | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Vašátko Michal | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Mihalkanin Jan | Klub: SK Badminton Bohumín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Rutar Filip | Klub: VSK VŠB - TU Ostrava | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Kočí Jakub | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Viest Michal | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hurta Jakub | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Kufa Marek | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Drapáčová Pavla | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Gramelová Dominika | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Jančatová Marta | Klub: VSK VŠB - TU Ostrava | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Grigárková Karolína | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Bláhová Zuzana | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Szewieczková Veronika | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Kelnarová Eliška | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Davidová Marika | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Bieleszová Kristýna | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Grygierová Karolína | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Biolková Martina | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Fukalová Beata | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Krauzová Katrin | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Peschlová Gabriela | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |