Klimkovický plácal U11
Termín: sobota, 27.10.2012
Uzavírka přihlášek: 26.10.2012
Typ turnaje: E50
Kategorie: U11
Oblast: Severní Morava
Místo: Klimkovice
Pořadatel: TJ Sokol Klimkovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Franek Lukáš | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Derka Jiří | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chumchal Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kaštovský František | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kozelský Matěj | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Besta Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Blaha Jáchym | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rychlík Tomáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Němcová Nela | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dostálová Klára | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Petrušková Klára | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Morcinková Zuzana | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kahánková Kateřina | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zemánková Lucie | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hromadová Alexandra | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Cábová Andrea | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Donová Lucie | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |