1. GPB U13
Termín: sobota, 29.2.2020 - neděle, 1.3.2020
Uzavírka přihlášek: 28.2.2020
Typ turnaje: B
Kategorie: U13
Oblast: Česká republika
Místo: Karlovy Vary
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Klokan Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 500 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 200 |
Thor Lukáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 400 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 400 |
Patzák Lukáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 200 |
Coufal Kryštof | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 500 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 300 |
Klíma Kryštof | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Titěra Filip | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 500 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 300 |
Strejček Vojtěch | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 200 |
Ryšánek Daniel | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Knytl Tomáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Langmajer Filip | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Chovanec Matěj | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Martinec Petr | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Hykel Martin | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Trkan Gabriel | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Puffr Matyáš | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Čada Daniel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Bříza Petr | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Burkovec Václav | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Ježek Kryštof | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 500 |
Žibrický Antonín | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Hort Nikola | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Jirásek Kryštof | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Švarc Jakub | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 200 |
Šváb David | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Hašl Jakub | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Veselík Hynek | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Kašša Marek | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Matuška Jiří | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Svoboda Jakub | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Michl Lukáš | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Mikešová Eliška | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 500 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 500 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 300 |
Osičková Erika | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 400 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 400 |
Nýdrlová Štěpánka | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Grznárová Tereza | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 200 |
Půlpánová Denisa | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Tománková Lucie | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 200 |
Jelínková Apolena | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Maixnerová Amélie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 300 |
Hnilicová Jana | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Malá Kateřina | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Fenclová Nikola | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Niedermayerová Monika | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Vrzáčková Adéla | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Šuhajová Lucie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Čechová Tereza | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Grednerová Sarah | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Drobilová Eliška | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Hermannová Pavlína | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Tomešová Karolína | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Flusserová Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 200 |
Axmanová Karolína | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Königová Julie | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 200 |
Burdová Veronika | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Turoňová Adéla | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 500 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 500 |
Pražáková Vanessa | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Pavlyková Tereza | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Vavrečková Anna | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Tvrdíková Klára | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ševelová Tereza | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kratěnová Sofie | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Zátková Kristýna | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
Vernerová Linda | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Andělová Jindřiška | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |