OP U19
Termín: neděle, 12.1.2014
Uzavírka přihlášek: 11.1.2014
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U19
Oblast: Jižní Morava
Místo: Židlochovice
Pořadatel: Sokol Židlochovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Ludík Martin | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Tichý Roman | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Bureš Jiří | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Pleska Josef | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Odehnal Martin | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Kania Tomáš | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Poul David | Klub: BC Hamry nad Sázavou | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Gola Petr | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Kostrhun Adam | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Dostál Marek | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Paseka Daniel | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Zrza Bronislav | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Srncová Veronika | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Hanáčková Martina | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Švecová Adéla | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Otáhalová Kateřina | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Hándlová Veronika | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Tůmová Karolína | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Přikrylová Lenka | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Kočišová Barbora | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Kudličková Tereza | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Mikšátková Barbora | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Maršálková Eliška | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Smutná Tereza | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |