Přebor Klimkovic a MS župy ČOS
Termín: sobota, 5.4.2014
Uzavírka přihlášek: 4.4.2014
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Severní Morava
Místo: Klimkovice
Pořadatel: TJ Sokol Klimkovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Slíva Martin | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vitoš Michal | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hrabiec Jan | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slíva Jan | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chmelař Vladislav | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Musil David | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Twardzik Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kůr Tom | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Láznička Jakub | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Drozd Daniel | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chlubna Jaroslav | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franek Lukáš | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bojda Lukáš | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Závodný Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Černík Tomáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kahánek Ondřej | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Krátký Jaroslav | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Horyl Zdeněk | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Divín Prokop | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Urbánek Vít | Klub: Ostrava Badminton Klub | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Karkoška Jan | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Besta Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franek Ondřej | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chumchal Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Metz Lukáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Blaha Jáchym | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Žváček Jakub | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Němec Robin | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Benišová Anna | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dobiášová Iveta | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prášilová Anna | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Suchánková Sára | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Frischová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Závodná Adéla | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mrázková Tereza | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šlegrová Lucie | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Červenková Tereza | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Míčková Vendula | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Moravcová Mia | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hofmanová Klára | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zachová Adéla | Klub: Start Jihlava | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Neuwirthová Martina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jastrzembská Lucie | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Unucková Martina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Budíková Barbora | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kučerová Barbora | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rieznerová Regina | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |