OP U17
Termín: sobota, 5.10.2019
Uzavírka přihlášek: 4.10.2019
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U17
Oblast: Západní Čechy
Místo: Karlovy Vary
Pořadatel: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Lešták Ladislav | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 300 |
Šilhan Matěj | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 240 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 240 |
Bršťák Michal | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 210 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Wagner Adam | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 210 |
Bado Lukáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 135 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Sýkora Ondřej | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 135 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 150 |
Suda Oliver | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 105 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Metlický Jakub | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 105 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Zeman Lukáš | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Nováková Veronika | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 300 |
Šenfeldová Bára | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 240 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 240 |
Hoffmanová Viktorie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 210 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Benediktová Klára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 150 |
Jakubková Daniela | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 135 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Korčmarošová Tereza | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 135 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Králová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 105 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 210 |
Bartošová Helena | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 105 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dvořáčková Adéla | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-10 | Dvouhra - body: 81 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Juránková Nela | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 69 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kundrátová Veronika | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 45 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |