GPC U19
Termín: neděle, 6.10.2019
Uzavírka přihlášek: 5.10.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U19
Oblast: Střední Čechy
Místo: Kladno
Pořadatel: BaC Kladno
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bízek Vojtěch | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Patera Tomáš | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Běhounek Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Mráz Šimon | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Listopad Marek | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Salava Michal | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Valjent Patrik | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Nesvačil Michal | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Rataj Vojtěch | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Mašín Matěj | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šmídová Martina | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Zimová Kateřina | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Hájková Linda | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Zimová Barbora | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Fuchsová Markéta | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Vyšehradská Anna | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Mathieu Sarah | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kalábová Hana | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Krejčí Adéla | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: | Mix - body: |