GPD U13
Termín: sobota, 7.4.2018
Uzavírka přihlášek: 6.4.2018
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Čechy
Místo: České Budějovice
Pořadatel: TJ Sokol České Budějovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Duda Jan | Klub: SK Dobrá Voda u Českých Budějovic | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Zubr Tobiáš | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Podolka Maxim | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Šustr Martin | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Pavliš Marek | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Fiktus Martin | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tomek Jakub | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Círek Lukáš | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šmikmátor Jiří | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Pražák Dennis | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Martinovský Petr | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Šváb David | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Sixl Jan | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Reitingerová Stela | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Berková Kateřina | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Fišerová Eva | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Hulcová Jolana | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Buchálková Barbora | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Půlpánová Denisa | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavlyková Tereza | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Krištofová Bára | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hančová Adéla | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Šemberová Vanesa | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Vortelová Eliška | Klub: SK Dobrá Voda u Českých Budějovic | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |