GPD U13 Podolí (U9+11-E)
Termín: čtvrtek, 17.11.2011
Uzavírka přihlášek: 16.11.2011
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Podolí
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Panocha Tomáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Procházka Roman | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Láznička Jakub | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sklenář Jan | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Driml Dan | Klub: TJ Sokol Osík | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fencl Matyáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tulis Václav | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čerbák Adam | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Blažek Jan | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ryšavý Milan | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slíva David | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 25-32 | Čtyřhra - body: 2 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Martinů Václav | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prek Šimon | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 13-16 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prek Štěpán | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Brázda Tadeáš | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Černík Tomáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Blaha Jáchym | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bureš Michal | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Derka Jiří | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šťourač Martin | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Paulík Jan | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Gunther Michal | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Martínek Jakub | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bartoněk Jonáš | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rychlík Tomáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Karkoška Jan | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Metz Lukáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Besta Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hoda Filip | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kaštovský František | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 25-32 | Čtyřhra - body: 2 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lipka Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 13-16 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Vacková Adéla | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Randulová Natálie | Klub: BC Badmen Brno | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ondrová Eva | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Musilová Michaela | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 30 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Procházková Veronika | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Petrušková Klára | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chadimová Adéla | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Krejčí Adéla | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mendreková Dominika | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Husťáková Adriana | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sulavová Veronika | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Unucková Martina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Neuwirthová Martina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: 13-16 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Metzová Lucie | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Grézlová Šárka | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sejková Patricie | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bestová Barbora | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: 13-16 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Růžičková Marie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: 13-16 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bestová Adéla | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Závodná Adéla | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: Neznámé | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: 13-16 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vinklerová Sára | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |