OP U13
Termín: sobota, 19.11.2016
Uzavírka přihlášek: 18.11.2016
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U13
Oblast: Severní Morava
Místo: Opava
Pořadatel: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Ovčačík Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Dostál Tomáš | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Lubeník Ondřej | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Waliszewski Marek | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matuš Vojtěch | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Glac Samuel | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matoušek Mikuláš | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Pospíšek Adam | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Petruška Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Kozelský Štěpán | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Oswald Michal | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Klein Viktor | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Šíra Vojtěch | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pešát David | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hluší Richard | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Frýdek Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Oswald Vít | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Holaň Ondřej | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Mikeska Radek | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Špaček Jiří | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Superata Viktor | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Folwarczny Jacek | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Russina Jan | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kraus Martin | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kostka Jaromír | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kopřiva Dominik | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Žurková Valérie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Osladilová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Herudková Hana | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Skařupová Lucie | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Benišová Petra | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Helešicová Barbora | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Slívová Anna | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Hartmannová Alžběta | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Dvorníková Emma | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Grigárková Ella | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Larischová Marta | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Suchánková Tereza | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Šimonová Tereza | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |