GPC U15 Ván.turnaj Klimkovice
Termín: neděle, 27.11.2011
Uzavírka přihlášek: 26.11.2011
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Severní Morava
Místo: Klimkovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bureš Jiří | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Twardzik Tomáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mazurek Martin | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šelong Jiří | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Gola Petr | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Socha Marek | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Žurek Ondřej | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tůma Dalibor | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Poledník Jan | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Blaník Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Poláček Jakub | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rafaj Vojtěch | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franek Ondřej | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Vaňatková Veronika | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Otáhalová Kateřina | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Molnárová Nikol | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Musilová Veronika | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ryšavá Alena | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rickardtová Kateřina | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |