2. GPC U13
Termín: sobota, 13.5.2017
Uzavírka přihlášek: 12.5.2017
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Čechy
Místo: České Budějovice
Pořadatel: TJ Sokol České Budějovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Dvořák David | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Fuciman Patrik | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Karafiát Jakub | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Šober Jakub | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Bouberle Jakub | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Jurný Petr | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kryeziu Dominik | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Fošum Josef | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Fiktus Martin | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kuzdas Kristián | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Ševčík Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Pavliš Marek | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kortusová Barbora | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Kočová Zuzana | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hálková Nela | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Novotná Helena | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Bouberlová Barbora | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kalbáčová Alena | Klub: TJ ČZ Strakonice, spolek | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Maršíková Kateřina | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Dušátková Anna | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Pavlišová Klára | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Týrová Eva | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Dudová Nela | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Buchálková Barbora | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Kozáková Kristýna | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Krýchová Veronika | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |