OP U13
Termín: čtvrtek, 17.4.2014
Uzavírka přihlášek: 16.4.2014
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U13
Oblast: Střední Čechy
Místo: Kladno
Pořadatel: BaC Kladno
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Pavlíček Miroslav | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Morávek Michal | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Vraštiak Jakub | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 73 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 86 |
Malý Adam | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 73 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Štěpán Ondřej | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Janošov Radek | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Tomčík Bohumil | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 73 |
Moravec Alexander | Klub: TJ Sokol Nový Knín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Volf Vojtěch | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Altera Jan | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Kalkuš Matyáš | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Zuzáková Kateřina | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Čiháková Veronika | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Hojná Jitka | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Nešněrová Johana | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Schořová Adéla | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Brejchová Adéla | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Komínková Magdaléna | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 53 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Sendrea Raisa | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 53 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 73 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Tyrmerová Magdalena | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bláhová Lucie | Klub: TJ Sokol Nový Knín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Smělá Michaela | Klub: TJ Sokol Nový Knín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Hrubá Marcela | Klub: TJ Sokol Nový Knín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Černá Lucie | Klub: TJ Sokol Nový Knín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kramešová Zuzana | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 73 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Kusá Lída | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |