GPC U13
Termín: sobota, 26.10.2019
Uzavírka přihlášek: 25.10.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Východní Čechy
Místo: Pardubice
Pořadatel: TJ Sokol Polabiny Pardubice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kaplan Ondřej | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slavík Matyáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Patzák Lukáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Křivka David | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dajčar Jakub | Klub: 1.Badmintonový klub Šumperk | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wollmann Ondřej | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mikula Jan | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vávra Petr | Klub: BK-KUK Dolní Čermná | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šústal Vojtěch | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Knytl Tomáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bednář jun. Jan | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Boček Jiří Hugo | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hrabcová Nikola | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hnilicová Jana | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Malá Kateřina | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fenclová Nela | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fridrichová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vrzáčková Adéla | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Freibauerová Evelína | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šuhajová Lucie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bíbová Justýna | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kastnerová Barbora | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kuncová Markéta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Grednerová Sarah | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |