GPD U11
Termín: sobota, 20.4.2013 - neděle, 21.4.2013
Uzavírka přihlášek: 19.4.2013
Typ turnaje: E50
Kategorie: U11
Oblast: Jižní Morava
Místo: Podivín
Pořadatel: TJ Slavoj Podivín
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kostrhun Daniel | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Herzán David | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slíva David | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wanke Karel | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dostál Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Venhuda Matyáš | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matula Jakub | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kozelský Matěj | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Švec Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chalupa Adam | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Radonský Adam Daniel | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Reichman Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Smutný David | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matula Tomáš | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Herzán Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Chadimová Adéla | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klailová Patricie | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Petrušková Klára | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Růžičková Marie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Líčková Štěpánka | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Metzová Lucie | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hromadová Alexandra | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kobyláková Alžběta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kobyláková Andrea | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Líčková Viktorie | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |