GPC U17 Teplice
Termín: neděle, 19.2.2012
Uzavírka přihlášek: 18.2.2012
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Severní Morava
Místo: Teplice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Stejskal David | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Dokládal Roman | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Koňas Jan | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Hofman Adam | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Máchal Jaroslav | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Heindorfer Šimon | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Málek Martin | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Vajsejtl Jiří | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Šmitberský Marek | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Novotný Tomáš | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Tipta Martin | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Ondrášek David | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Klimeš Ondřej | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hofman Matěj | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Plzák Adam | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Kučera Antonín | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Slatinská Jana | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Phamová Vlasta | Klub: Banana Badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Karochová Petra | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Volmutová Eva | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Lavičková Lucie | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Hrbáčková Karolína | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Gerychová Sára | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Pelikánová Monika | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Mikezová Ilona | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Černá Denisa | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Nováčková Barbora | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Skuhrová Aneta | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Drtíková Karolína | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |