GPE50 Hamr Open
Termín: neděle, 4.10.2015
Uzavírka přihlášek: 3.10.2015
Typ turnaje: E50
Kategorie: U11
Oblast: Praha
Místo: Praha
Pořadatel: SK Hamr, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Rázl Jan | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bláha Tomáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 11 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Simon Václav | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Král Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lecian Tobiáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kovář Milan | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Líbal Štěpán | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pastrňák Matěj | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Urban Jan | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavlica Lukáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pecka Matyáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Brož Vojtěch | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štěpánek Ondřej | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Moravec Michal | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Frýdl Martin | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ickert Daniel | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Havránek Vojtěch | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vavřička Matouš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Inneman Kryštof | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Blažek Matěj | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hlobil Matouš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vrána Nicholas | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Böhm Filip | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Fišerová Karolína | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kratochvílová Tereza | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 11 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Paterová Lucie | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klímová Adéla | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pinkasová Alena | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nachtmanová Karolína | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sochorová Julie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klímová Klára | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Cittová Pavlína | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jiráková Tereza | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vávrová Anna | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kramešová Dominika | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kramešová Eliška | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Osičková Aneta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Myšičková Tereza | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Malegová Veronika | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sommerová Lucie | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Brothánková Alena | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vnoučková Karolína | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kuptíková Gabriela | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |