3. GPD U17
Termín: neděle, 19.1.2014
Uzavírka přihlášek: 18.1.2014
Typ turnaje: D
Kategorie: U17
Oblast: Severní Čechy
Místo: Most
Pořadatel: BK TJ Baník Most
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Pátek Lukáš | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Cach Jakub | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Abraham Tomáš | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Hrdlička David | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Macků Michael | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Seifert David | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hák Kamil | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Lukeš Martin | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Jakubašek Martin | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Šrejber Jakub | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Hájek David | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hejčlová Klára | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Svobodová Lenka | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Riegerová Veronika | Klub: TJ Proboštov | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Pelikánová Monika | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Gerychová Sára | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Kohoutová Michaela | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Řasová Michaela | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Krasová Barbora | Klub: TJ Proboštov | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Michalová Adriana | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |