GPC U13- Praha
Termín: pátek, 19.4.2019
Uzavírka přihlášek: 18.4.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Praha
Místo: Praha Vinoř
Pořadatel: SK Prosek Praha
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Slavík Matyáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Urban Radim | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Švarc Jakub | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zubr Tobiáš | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kašpar Šimon | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pekárek Vojtěch | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Knytl Tomáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Slaný Daniel | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Bříza Petr | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Hort Nikola | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Mrázek Josef | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Švejda Martin | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 6 | Čtyřhra - body: 108 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Pihera Michal | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 6 | Čtyřhra - body: 108 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Čada Daniel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Nýdrlová Štěpánka | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Hrabcová Nikola | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Palánová Veronika | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Flusserová Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Šturcová Tereza | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Gerbelová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Bíbová Justýna | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Palaščáková Lucie | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Houžvíková Tereza | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Skuhrovcová Eva | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Libochowitzová Soňa | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 6 | Čtyřhra - body: 108 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Ivankova Maria | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Helmová Valentina | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 6 | Čtyřhra - body: 108 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kubáková Barbora | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |