1. GPC U17
Termín: sobota, 20.9.2014
Uzavírka přihlášek: 19.9.2014
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Východní Čechy
Místo: Hradec Králové
Pořadatel: TJ Montas Hradec Králové
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Aubus Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sedláček Filip | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Bednář Martin | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Střeleček Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Siegl Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Neškrabal Filip | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kalina Vít | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Ladma Martin | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Ehm Matěj | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Strnad Tomáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavlíček Filip | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Csibri David | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hynek Tomáš | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hurych Denis | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Krpatová Pavlína | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Stehlíková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Seibertová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hlavsová Daniela | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Vacková Pavlína | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Kmoníčková Lenka | Klub: Badmintonový klub Holice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kubečková Veronika | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Krpálková Nikol | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kubečková Tereza | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Danielová Anna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Strnadová Iveta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Jiroušková Eva | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |