GPC U17- O POHÁR předsedy ZpčBaS
Termín: sobota, 30.11.2019
Uzavírka přihlášek: 29.11.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Západní Čechy
Místo: Plzeň
Pořadatel: Západočeský badmintonový svaz
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bláha Tomáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Kovář Milan | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Král Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Dvořák David | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 63 |
Kretek Tomáš | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Suda Oliver | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kučera Jakub | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Rákosník Josef | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 113 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Bršťák Michal | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 113 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 63 |
Zlatník Jiří | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 113 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Schroetter Štěpán | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kundrát David | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bado Lukáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Novák Matěj | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 113 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 38 |
Zemanovič Ladislav | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 63 |
Wagner Adam | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Moura de Andrade Daniel | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 38 |
Metlický Jakub | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 38 |
Carda Dominik | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 20 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 63 |
Sýkora Ondřej | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 38 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Nachtmanová Karolína | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Šenfeldová Bára | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hoffmanová Viktorie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 113 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 63 |
Dvořáková Anna | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 63 |
Jakubková Daniela | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Chvalová Helena | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Benediktová Klára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Klímová Adéla | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Flusserová Jana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Kočová Zuzana | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 113 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 63 |
Novotná Helena | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 113 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 63 |
Beránková Karolína | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Korčmarošová Tereza | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 113 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 38 |
Fuchsová Markéta | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 38 |
Klímová Klára | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Důrová Lucie | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 38 |
Králová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Javorská Anna | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 18 | Dvouhra - body: 20 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 38 |
Hráčka | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Bednářová Sofie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |