GPE U13 Podolí u Brna U 11 50%
Termín: sobota, 5.5.2012
Uzavírka přihlášek: 4.5.2012
Typ turnaje: E50
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Podolí
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Ryšavý Milan | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prek Šimon | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Smutný David | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Brázda Tadeáš | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chumchal Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Gunther Michal | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prek Štěpán | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lipka Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Derka Jiří | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Metz Lukáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Patera David | Klub: TJ Sokol Nový Knín | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šípek Patrik | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 5 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Veselý Petr | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 5 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Müller Jáchym | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Reichman Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 5 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rigl Tomáš | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 3 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šípek Kryštof | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kletzer Tomáš | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Metzová Lucie | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 6 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sejková Patricie | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Růžičková Marie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 6 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Brejchová Adéla | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 8 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mendreková Dominika | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 5 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šípková Tereza | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Syrovátková Šárka | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Grézlová Šárka | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hrdová Nina | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 6 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vinklerová Sára | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Guntherová Pavla | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 5 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Malíková Anna | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nováková Michaela | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 6 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Černá Lucie | Klub: TJ Sokol Nový Knín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 8 | Mix - umístění: | Mix - body: |