Purkmistr Dobřany
Termín: sobota, 10.5.2014
Uzavírka přihlášek: 9.5.2014
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Západní Čechy
Místo: Dobřany
Pořadatel: TJ Dobřany
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Palán Václav | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Mráz Šimon | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Podivín Václav | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Linda Martin | Klub: TJ Dobřany | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Šilhan Ondřej | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Hartman Kryštof | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Holeček Jan | Klub: TJ Sokol Nový Knín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Tichý Štěpán | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Morávek Michal | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Kokoř Pavel | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Dvořák Vojtěch | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Pohanka Pavel | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Tupý Jan | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ziman Jan | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Chlubna Jaroslav | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Borkovec Filip | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hora Jan | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Častorál Vojtěch | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Matoušek Ondřej | Klub: Zbrklý úder - Badminton Klatovy | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Kubánek Daniel | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Ševčík Robert | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Brejcha Dominik | Klub: TJ Sokol Nový Knín | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Borkovec Tomáš | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Janošová Petra | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Raitmayerová Adéla | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Krpálková Nikol | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Horová Eva | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Vatashchuk Romana | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Antošová Adéla | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Špuláková Simona | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Šmídová Martina | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Hlaváčová Dana | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Kučerová Petra | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Mátlová Tereza | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Nacičová Andrea | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Zimanová Kamila | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Brejchová Adéla | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Jägerová Kateřina | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Krupičková Aneta | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Došková Tereza | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Martínková Karolína | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Špačková Libuše | Klub: TJ Keramika Chlumčany | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Černá Tereza | Klub: TJ Dobřany | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |