GPC U15
Termín: sobota, 30.3.2019
Uzavírka přihlášek: 29.3.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Západní Čechy
Místo: Aš
Pořadatel: Badminton VK Aš
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Král Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Karban Jaroslav | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Bršťák Michal | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Havránek Vojtěch | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Kundrát David | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Štaffl Jan | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Urban Jan | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zemanovič Ladislav | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kučera Kašpar | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Pham Daniel | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Baroš Zdeněk | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Pohlot Tomáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kašša Marek | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Smutný Dalibor | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Vocilka Jiří | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Rašpl Matěj | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 25 |
Bršťák Antonín | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kočárník Jan | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Dvořáková Anna | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 25 |
Flusserová Jana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Chvalová Helena | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Novotná Helena | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Nová Zuzana | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Slabá Natálie | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Kočová Zuzana | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Flachsová Markéta | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Raithelová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Vaníčková Nikola | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Weinmannová Julie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Benediktová Klára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Dvořáčková Adéla | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Rezková Kateřina | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Chládková Anežka | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Králová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Jakubková Daniela | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Trnková Adéla | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Krejčiříková Bára | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 20 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |