GPD U13
Termín: sobota, 8.11.2014
Uzavírka přihlášek: 7.11.2014
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Čechy
Místo: Tábor
Pořadatel: SK Badminton Tábor, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Ječmínek Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Holešínský Jan | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kadeřávek Adam Libor | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hazuka Jakub | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hazuka Jiří | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 5 - 6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kryeziu Dominik | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5 -6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Falář Ondřej | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 7 - 8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klečák Daniel | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 7 - 8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Podolka Maxim | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9 - 16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mareš Michal | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9 - 16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janovský Jakub | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9 - 16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Podolková Žofie | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kryeziu Vanesa | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Neubauerová Klára | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jelínková Barbora | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čápová Adéla | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5 -6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bouberlová Tereza | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 5 -6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Cílková Tereza | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 7 -8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vokalová Kristýna | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 7 -8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kubová Adéla | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |