OP U19
Termín: sobota, 7.11.2015
Uzavírka přihlášek: 6.11.2015
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U19
Oblast: Východní Čechy
Místo: Hradec Králové
Pořadatel: TJ Montas Hradec Králové
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Aubus Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Střeleček Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 112 |
Ehm Matěj | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 139 |
Hynek Tomáš | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Sedláček Filip | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Kalina Vít | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Tichý Jakub | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Šťásek Jan | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Hurych Denis | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bednář Martin | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Ladma Martin | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Strnad Tomáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Csibri David | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Krpatová Pavlína | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 139 |
Krpatová Lucie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Stehlíková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Seibertová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 112 |
Danielová Anna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Kubečková Tereza | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Rojíková Lenka | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Cvejnová Michaela | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tichá Barbora | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Strnadová Iveta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Kubečková Veronika | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |