Oblatní přebor U15
Termín: neděle, 24.3.2013
Uzavírka přihlášek: 23.3.2013
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U15
Oblast: Východní Čechy
Místo: Hradec Králové
Pořadatel: TJ Montas Hradec Králové
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Čtvrtečka Josef | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Siegl Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Sedláček Filip | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 79 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Bednář Martin | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 79 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Neškrabal Filip | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Vykydal Marek | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Aubus Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Kalina Vít | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Ladma Martin | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Kundera Stanislav | Klub: TJ Sokol Osík | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ehm Matěj | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Csibri David | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Faltys Matěj | Klub: BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lenfeld Aleš | Klub: BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ehm Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Krpatová Pavlína | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Seibertová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Stehlíková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Vacková Pavlína | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Neškrabalová Daniela | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Kubečková Veronika | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Hlavsová Daniela | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Krpálková Nikol | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Jiroušková Eva | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Hesounová Klára | Klub: VŠTJ UK Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kulhánková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Divíšková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |