GPD U15
Termín: neděle, 10.2.2019
Uzavírka přihlášek: 9.2.2019
Typ turnaje: D
Kategorie: U15
Oblast: Západní Čechy
Místo: Plzeň
Pořadatel: Západočeský badmintonový svaz
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Solar Jan | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Frýdek Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Urban Filip | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bršťák Michal | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Strejček Vojtěch | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pražský Šimon | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rašpl Matěj | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 56 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Knytl Filip | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Baroš Zdeněk | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-10 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tomšík Radek | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-10 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 56 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kučera Kašpar | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 29 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zeman Lukáš | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 29 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 56 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Turhober Lukáš | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 13-14 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Veselík Hynek | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-14 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rataj Filip | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 56 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hálková Nela | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slabá Natálie | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sommerová Lucie | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flusserová Jana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kučerová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dvořáčková Adéla | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 56 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Stará Laura | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Důrová Lucie | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Andrýsová Natálie | Klub: TJ Keramika Chlumčany | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 56 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nesvedová Julie | Klub: TJ Keramika Chlumčany | Dvouhra - umístění: 10 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 56 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Schlosserová Tereza | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 12 | Dvouhra - body: 29 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slavíčková Kateřina | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 11 | Dvouhra - body: 29 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Krejčiříková Bára | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 13 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 56 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flusserová Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |