OP U13
Termín: sobota, 14.9.2019
Uzavírka přihlášek: 13.9.2019
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U13
Oblast: Východní Čechy
Místo: Nové Město nad Metují
Pořadatel: Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Patzák Lukáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 300 |
Slavík Matyáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 240 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 240 |
Ježek Kryštof | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 180 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dajčar Jakub | Klub: 1.Badmintonový klub Šumperk | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 180 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 180 |
Čančara Maxmilian | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Čada Daniel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 141 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Křivka David | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Hykel Martin | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Novák Michal | Klub: Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Klapal Tomáš | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 141 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 180 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Malá Kateřina | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 180 |
Kastnerová Barbora | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 240 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Freibauerová Evelína | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 210 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Franek Natálie | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Kuncová Markéta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 141 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 240 |
Holubářová Eva | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 210 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Karkulová Natálie | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Hodačová Amy | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 180 |
Vrzáčková Adéla | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 141 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 300 |