VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený
Termín: neděle, 4.12.2016
Uzavírka přihlášek: 3.12.2016
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Severní Morava
Místo: Klimkovice
Pořadatel: TJ Sokol Klimkovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Slíva David | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franek Lukáš | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rzeplinski Matěj | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kopřiva Dominik | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Häring Filip | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lukosz Richard | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Breznen Maciej | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Drkoš Tomáš | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Soják Ondřej | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Černotík David | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Buček Jan | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ovčačík Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Láznička Jan | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štěpánek Ondřej | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ptáček Kryštof | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dostál Tomáš | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matoušek Mikuláš | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-21 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Oswald Michal | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-21 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Svoboda Tomáš | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-21 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hořanský Matěj | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-21 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pospíšek Adam | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-21 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Petrušková Klára | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Metzová Lucie | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dejlová Veronika | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Osladilová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janošová Vendula | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Žurková Valérie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Helešicová Barbora | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dubská Lucie | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sogelová Tereza | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-11 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Larischová Marta | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-11 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Herudková Hana | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-11 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |