1. GPC U15
Termín: sobota, 1.9.2012
Uzavírka přihlášek: 31.8.2012
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Východní Čechy
Místo: Dobruška
Pořadatel: TJ Sokol Dobruška
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bednář Martin | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Aubus Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Ehm Matěj | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Kocián Jindřich | Klub: TJ Sokol Osík | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Siegl Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Kalina Vít | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Oborník Filip | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Vykydal Marek | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Flígr Vojtěch | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Kalina Ondřej | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ladma Martin | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Sedláček Filip | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Blažek Jan | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ehm Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Zemánek Tomáš | Klub: BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kundera Stanislav | Klub: TJ Sokol Osík | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Krpatová Pavlína | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Seibertová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Krpálková Nikol | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Stehlíková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hlavsová Daniela | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Vacková Pavlína | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Fuchsová Michaela | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |