GPC U13
Termín: neděle, 14.4.2019
Uzavírka přihlášek: 13.4.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Střední Čechy
Místo: Kladno
Pořadatel: BaC Kladno
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Klokan Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Titěra Filip | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zubr Tobiáš | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Wollmann Ondřej | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mikula Jan | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Svoboda Jakub | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Škvára Kristian | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Macal Jiří | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Čepela Marek | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Nýdrlová Štěpánka | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Hrabcová Nikola | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čiháková Eliška | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Flusserová Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kopernická Alžběta | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Křížková Eva | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Skrčená Malvína | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Osičková Erika | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |