2. GPC U13
Termín: sobota, 21.5.2016
Uzavírka přihlášek: 20.5.2016
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Podolí u Brna
Pořadatel: SK Podolí
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Procházka Tomáš | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 1. | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2. | Mix - body: 138 |
Čupa Vojtěch | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 2. | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1. | Mix - body: 150 |
Černotík David | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 3. | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 114 |
Kurdiovský Lukáš | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 4. | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prek Štěpán | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Zbořil Hynek | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Herzán Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Skoupý Marek | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rauš Filip | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 114 |
Diviš David | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vrbka Tomáš | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Bauer Vojtěch | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9.-16. | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jelínek Ondřej | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Herzán Jakub | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Huslík Martin | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Krahula Jan | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Kejř Max | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 17.-32. | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Kšír Matyáš | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17.-32. | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bartoň Petr | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 17.-32. | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9.-16. | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hořanská Barbora | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 1. | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 114 |
Vinterová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 2. | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Giňová Nikola | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 3. | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 114 |
Durmiši Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 4. | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Nejedlíková Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Líčková Viktorie | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 1. | Mix - body: 150 |
Veselá Barbora | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Kulhavá Veronika | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2. | Mix - body: 138 |
Pacalová Lucie | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9.-12. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Konečná Eliška | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-12. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ivičičová Monika | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 9.-12. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Sedláková Karolína | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 13.-16. | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Drápalová Anna | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 13.-16. | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Hanušová Barbora | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 13.-16. | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |