GPC U19
Termín: sobota, 4.1.2020
Uzavírka přihlášek: 3.1.2020
Typ turnaje: C
Kategorie: U19
Oblast: Severní Morava
Místo: Přerov
Pořadatel: SK Badminton Přerov, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kopřiva Dominik | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slíva David | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Buček Jan | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 175 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Ovčačík Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Drkoš Tomáš | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Šimko Jáchym | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Chumchal Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Breznen Maciej | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Maňák Jiří | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Králík Matěj | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Schlauch Radek | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Žurková Valérie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Dejlová Veronika | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Helešicová Barbora | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 175 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Vrbová Barbora | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Cábová Andrea | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Studená Marie | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |